אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
השכנים עם הקריוקי, הגרסה הנשיאותית: מדוע איוונקה טראמפ וג'ארד קושנר לא רצויים במעונם החדש? צילום: גטי אימג'ס

השכנים עם הקריוקי, הגרסה הנשיאותית: מדוע איוונקה טראמפ וג'ארד קושנר לא רצויים במעונם החדש?

בתו של נשיא ארה"ב ובעלה עברו בתחילת השנה לשכונת קלורמה בוושינגטון בה מתגוררים כיום גם הנשיא היוצא ברק אובמה ומזכיר המדינה הנוכחי רקס טילרסון, אך נוכחות המפורסמים לא מסבה אושר לדיירים הוותיקים: "הם השתלטו על הרחוב כולו"

26.03.2017, 13:22 | שירות כלכליסט
איוונקה טראמפ ובעלה ג'ארד קושנר עברו בתחילת השנה לוושינגטון, כדי שיוכלו להיות קרובים יותר לאביה, נשיא ארה"ב דונלד טראמפ. אולם, השכנים החדשים שלהם בשכונת קלורמה בבירה לא כל כך מרוצים מהסידור החדש.

קראו עוד בכלכליסט

השכנים שלחו בשבועות האחרונים מכתבי תלונה לעירייה לאחר שהופקעו מקומות חנייה נוספים לאורך הרחוב, ולא רק מול הבית עבור השירות החשאי. "פשוט התחלתי לצרוח", סיפרה לוושינגטון פוסט השכנה הצמודה רונה פרידמן לאחר שגילתה שלטים של "אסור לחנות" מול ביתה. "אנחנו שכונת מגורים שקטה ונחמדה, והפכנו לשכונה שאנשים מגיעים אליה כדי לצלם תמונות".

בנוסף למחסור בחנייה, מחסומים הוצבו לאורך הרחוב, והמאבטחים נוטים להתגודד ולדבר בקול רם, חלקם אף נקלטו מחליפים חולצות באמצע הרחוב.

"אנחנו רק סיפור קטן בתוך הסיפור הגדול יותר של תופעת טראמפ, שהוא הדרך שבה המשפחה הזו דוחפת את עצמה בכל מקום", הוסיף שכן נוסף, חבר הקונגרס לשעבר טובי מופט. "אנשים באים ויוצאים. יש פה איזה 4 או 5 רכבי כביש שטח גדולים, שהם בוודאות לא מפה".

איוונקה טראמפ ובעלה ג איוונקה טראמפ ובעלה ג'ארד קושנר. המאבטחים נוטים להתגודד ולדבר בקול רם | צילום: גטי אימג'ס איוונקה טראמפ ובעלה ג

מהשירות החשאי נמסר בתגובה כי הם "נוקטים בכל המאמצים כדי לשתף פעולה עם העסקים והתושבים על מנת למזער את ההפרעות לחיי היום יום, תוך שמירה על רמת האבטחה הגבוהה ביותר על האנשים עליהם אנחנו מחויבים להגן".

איוונקה אינה הדיירת היחידה בשכונה שזוכה לאבטחה צמודה, אך נראה שהיא היחידה שמעוררת את כעס השכנים. בשכונה גרים כעת גם נשיא ארה"ב לשעבר ברק אובמה ומשפחתו, שעברו אליה לאחר תום הכהונה בבית הלבן, וכן מזכיר המדינה רקס טילרסון. אך בעוד שהשכנים מבינים את הצורך לאבטח נשיא לשעבר ושר בכיר, הם לא מבינים מדוע בתו הבכורה של טראמפ מקבלת יחס דומה. "אתם צוחקים עליי? זו הבת הבוגרת של הנשיא. לפעמים חונות פה 10 מכוניות של מאבטחים", אמרה לעיתון השכנה מרטי רובינסון. "הם השתלטו על הרחוב כולו – כאילו יש להם את הסמכות לזה".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות