אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הרבה יותר מ-50 סנט: כמה עולים הבתים המפוארים ביותר של הראפרים?

הרבה יותר מ-50 סנט: כמה עולים הבתים המפוארים ביותר של הראפרים?

הם החלו את הקריירה המוזיקלית שלהם במחאה על חיי הרחוב והעוני, אבל הראפרים המצליחים בעולם חיים היום באחוזות מפוארות הכוללות בריכה, בתי קולנוע פרטיים ולעתים אפילו מנחת מסוקים. צפו בתמונות

27.03.2017, 22:26 | שירות כלכליסט

ראפרים רבים התחילו את חייהם ברחובות, בעוני או בצניעות. אולם כיום הם מצליחים דיים כדי לרכוש לעצמם בתי פאר ראוותניים, המשתווים בערכם ובגודלם לאלו של אוליגרכים רוסיים. אתר loxatic.com ערך דירוג של 15 בתי הראפרים היקרים ביותר על פי שווי הנכסים:

קראו עוד בכלכליסט

נלי – 1.4 מיליון דולר

 

בהשוואה לאחרים ברשימה, בית זה זול משמעותית בשל מיקומו. במקום לבחור את מיאמי או קליפורניה, העדיף נלי את יוריקה, מיזורי. באחוזה שטח מגורים של 836 מ"ר של פאר והיא כוללת בריכת שחייה ומגרש כדורסל.

האחוזה של נלי. זול משמעותית בגלל מיקומו האחוזה של נלי. זול משמעותית בגלל מיקומו האחוזה של נלי. זול משמעותית בגלל מיקומו

50 סנט – 4.5 מיליון דולר

50 סנט רכש את אחוזה מרהיבה זו בקונטיקט מהמתאגרף מייק טייסון ב-2003. כעת הוא מנסה להיפטר ממנה אך ללא הצלחה יתרה, גם לאחר שהוריד את מחירה ל-4.5 מיליון דולר. לבית המאסיבי יש 52 חדרים בסגנון קלאסי-מודרני. יש בו אולם הקרנות, מועדון ריקודים, בריכת שחייה, חדר ביליארד, חדר כושר, מגרש כדורסל פנימי ואחד נוסף חיצוני, ומנחת מסוקים.

האחוזה של 50 סנט בקונטיקט. 52 חדרים ומנחת מסוקים האחוזה של 50 סנט בקונטיקט. 52 חדרים ומנחת מסוקים האחוזה של 50 סנט בקונטיקט. 52 חדרים ומנחת מסוקים

כריס "לודקריס" ברידג'ס– 4.8 מיליון דולר

 

לודקריס רכש בית זה בלוס אנג'לס עם מידה מפתיעה של טעם טוב ופחות ראוותנות מעמיתיו ברשימה. האחוזה משתרעת על פני 557 מ"ר, יש בו 5 חדרי שינה, בריכת שחייה ונוף מדהים שאותו ניתן לראות מהמרפסות הסובבות את הבית כולו.

הבית של לודקריס בלוס אנג הבית של לודקריס בלוס אנג'לס. מידה מפתיעה של טעם טוב הבית של לודקריס בלוס אנג

אמינם – 4.8 מיליון דולר

אחד מהראפרים המצליחים ביותר, אמינם, כבש את העולם בסגנונו הייחודי ושיריו הקליטים. הוא רכש בית זה באוקלנד, מישיגן, ב-2003, ממנכ"ל רשת "קיימארט" בזמנו. שטח האחוזה הוא 1,393 מ"ר והבית המרכזי כולל 6 חדרי שינה, ו-9 חדרי שירותים.

האחוזה של אמינם. הבעלים הקודם היה מנכ"ל קיימארט האחוזה של אמינם. הבעלים הקודם היה מנכ"ל קיימארט האחוזה של אמינם. הבעלים הקודם היה מנכ"ל קיימארט

ריק רוס – 5.8 מיליון דולר

את הנכס המדהים הזה רכש רוס מהמתאגרף הידוע אוונדר הוליפילד תמורת 5.8 מיליון דולר, כשהוליפילד כבר לא יכול היה להרשות לעצמו להחזיק בו. הוא ממוקם בג'ורג'יה ויש בו לא פחות מ-109 חדרים, 21 חדרי שירותים, 12 חדרי שינה, אולם באולינג, קולנוע ביתי, מגרש בייסבול, אולפן הקלטות, בית הארחה, זירת אגרוף ובריכת שחייה מאסיבית בחוץ ועוד אחד בתוך הבית. שטח האחוזה – 424 דונם.

האחוזה של ריק רוס בג האחוזה של ריק רוס בג'ורג'יה האחוזה של ריק רוס בג

טייגה – 6.5 מיליון דולר

הראפר בן ה-25 כבר הצטרף לליגה של הגדולים, וכבר רכש בית בקלבאסס, קליפורניה, שם הוא מתגורר עם חברתו בת ה-17. הבית משתרע על פני 854 מ"ר, ויש בו קולנוע ביתי, 7 חדרי שינה, בריכת שחייה עם מפל מים, חדר כושר ו-8 חדרי שירותים.

הבית של טייגה בקליפורניה. מפל מים וקולנוע ביתי הבית של טייגה בקליפורניה. מפל מים וקולנוע ביתי הבית של טייגה בקליפורניה. מפל מים וקולנוע ביתי

דרייק– 7.7 מיליון דולר

 

דרייק רכש אחוזה זו ב-2012 תמורת 7.7 מיליון דולר. הוא ממוקם בשכונת "הידן הילס" מוקפת החומה שבה מתגוררים גם ידוענים כגון אוזי אוסבורן ודניס ריצ'רדס. יש בו בריכות שחייה עם מערות, קמרונות עץ, ג'קוזי עם אח, ספרייה, מרתף יינות וקולנוע ביתי.

הבית של דרייק. אוזי אוסבורן שכן הבית של דרייק. אוזי אוסבורן שכן הבית של דרייק. אוזי אוסבורן שכן

ליל וויין – 11.6 מיליון דולר

ליל וויין עדיין מחזיק בבית המדהים שרכש ב-2011 תמורת 11.6 מיליון דולר אולם בעיות משפטיות מונעות ממנו למכור אותו בעתיד הקרוב. בבית 9 חדרי שינה, 10 חדרי שירותים, ביתן אורחים בן 3 חדרי שינה וחדש שינה מרכזי בן שתי קומות שהגישה אליו באמצעות מעלית זכוכית.

הבית של ליל וויין. לא יכול למכור בעתיד הקרוב הבית של ליל וויין. לא יכול למכור בעתיד הקרוב הבית של ליל וויין. לא יכול למכור בעתיד הקרוב

פארל וויליאמס – 12.5 מיליון דולר

 

פארל עודנו מתגורר בבית זה ומבטא בו את כל האלמנטים היוצרים את ייחודו המוזיקלי. שטח המגורים של נכס זה הוא 843 מ"ר ויש בו 5 חדרי שינה, 6 חדרי שירותים וחדר מגורים בן 3 קומות. כמו כן יש בו מטבח חוץ, בריכת שחייה ומרפסת גג.

סלון הבית של פארל וויליאמס בפלורידה סלון הבית של פארל וויליאמס בפלורידה סלון הבית של פארל וויליאמס בפלורידה

בריאן "בירדמן" וויליאמס – 14.5 מיליון דולר

בירדמן רכש את בית האחוזה הזה במיאמי ב-2010. הנכס דומה יותר לבית מלון יוקרתי מאשר לבית פרטי. הוא ממוקם באי פאל, יש בו 9 חדרי שינה, 17 חדרי אמבטיה, וחוף פרטי באורך 30 מטרים, אם במקרה לא די בבריכת השחייה. המקום בהחלט מתאים לאדם המתגאה בכך שהוא לובש כ-1 מיליון דולר מידי יום.

בריכת הבית של בירדמן. יש גם גישה לחוף פרטי בריכת הבית של בירדמן. יש גם גישה לחוף פרטי בריכת הבית של בירדמן. יש גם גישה לחוף פרטי

קניה ווסט– 20 מיליון דולר

 

ווסט ואשתו קים קרדשיאן רכשו לאחרונה אחוזת ענק זו בקלאבסס, קליפורניה תמורת 20 מיליון דולר, ומתגוררים בשכנות לכמה ראפרים מפורסמים אחרים. שטח האחוזה הוא 1,486 מ"ר ויש בו 8 חדרי שינה, חדר משחקים, שתי בריכות שחייה וכרם פרטי.

האחוזה של ווסט. ראפרים סביב לה האחוזה של ווסט. ראפרים סביב לה האחוזה של ווסט. ראפרים סביב לה

ד"ר דרה – 40 מיליון דולר

 

ד"ר דרה הוא הראפר הראשון שהפך את המוזיקה שלו למיליארדי דולר. כיום הוא מחלק את זמנו בין שירה, להפקה ולפיתוח טכנולוגי. הוא רכש בית מדהים זה בברנטווד מתום בריידי וג'יזל בונדשן בשנה שעברה. הבית לחלוטין ידידותי לסביבה. השטח משתרע על פני 1,672 מ"ר ובהם 9 חדרי שינה, 5 חדרי שירותים סאונה ואפילו חפיר לשם הרחקת אורחים לא רצויים.

הבית של ד"ר דרה. כולל חפיר להרחקת אורחים לא רצויים הבית של ד"ר דרה. כולל חפיר להרחקת אורחים לא רצויים הבית של ד"ר דרה. כולל חפיר להרחקת אורחים לא רצויים

שון קומבס (פי דידי) – 40 מיליון דולר

 

באזור היוקרתי "הולמבי הילס" בלוס אנג'לס יושבת אחוזת ענק זו שנרכשה בשנה שעברה בידי פי דידי. יש בו בריכת שחייה המדמה לגונה ובה מערה המובילה למנהרה תת מימית. גודלו של השטח הוא 1,579 מ"ר והוא כולל חדר כושר, חדר יינות וכן אולם קולנוע עם 35 מושבים.

אחוזת הענק של פי דידי אחוזת הענק של פי דידי אחוזת הענק של פי דידי

ג'יי זי – 45 מיליון דולר

 

בראש הטבלה נמצאת אחוזתו של ג'יי זי ואשתו ביונסה. הבית נבנה בידי מפתח הנדל"ן האיטלקי ויש בו 7 חדרי שינה, שמונה וחצי חדרי אמבטיה, מרתף יינות, מטבח קייטרינג, שתי ספריות, תיאטרון ומגרש טניס. ניתן לשכור את המקום תמורת 150 אלף דולר לחודש או לרכוש אותו במחיר מופחת של 35.5 מיליון דולר.

כאן גרים בכיף ג כאן גרים בכיף ג'יי זי וביונסה כאן גרים בכיף ג

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות