אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

ועידת הצפון

רונן פלוט: "לו היה לי כסף ולא הייתי ראש עיר הייתי משקיע במניה אחת - נצרת עילית"

ראש עיריית נצרת עילית אמר את הדברים בוועידה לעסקים וצמיחה בצפון של "כלכליסט". לדבריו, ישנם כבר יזמים המעוניינים להגיע לקריית ההייטק שתיפתח בעיר

28.03.2017, 10:55 | תומר הדר

"בנצרת עילית תיפתח קריית הייטק ויזמים כבר ישנם" כך צין רונן פלוט, ראש עיריית נצרת עילית במהלך הוועידה לעסקים וצמיחה בצפון. לדברי פלוט: "עצם היציאה של גופים עסקיים מתל אביב היא אמירה חשובה. ניתן להשקיע בנצרת. הייתי מנכ"ל משרד הקליטה, מנכ"ל משרד התפוצות ומנכ"ל הכנסת. משכורתי בכנסת היתה גבוהה יותר ונהניתי ממעמד רם. ראש הממשלה בעצמו שאל אותי מדוע אני הולך לנצרת עילית. כי לא קל לעזוב הכל ולבוא לצפון".

קראו עוד בכלכליסט

לדברי פלוט: "בשלוש שנים עשינו כאן היסטוריה. חמישה ראשי ערים חלפו כאן בשלוש שנים. היו כותרות רבות על מעצרים. אילו יזמים ירצו לבוא כך לעירנו? לכן אני שמח על התקופה החדשה שהגיעה. תקופת פיתוח. בל נשכח שקיימת החלטת ממשלה על הקמת רכבת לחיפה בעלות 6.5 מיליארד שקל. אנו מתכננים כביש לטבריה בעלות 20 מיליון שקל. קיימת החלטה של אביגדור ליברמן להעביר מפעלי מש"א לנצרת עילית בעלות תשעה מיליארד שקלים", מדגיש פלוט.

"אנשים מגיעים לנצרת עילית כדי לעבוד. כך חיים כאן. אני הצלחתי בעשרה חודשים להביא לעיר פרויקטים סדר גודל של 160 מיליון שקלים. אני מוכן להתחרות בתל אביב, בחיפה, בירושלים, בהבאת תקציבים לפרויקטים - וזוהי התחלה טובה. זוהי תמיכה ממשלתית חד משמעית. בכוונתי גם להעביר החלטת ממשלה על טיפול נקודתי בנצרת עילית, כפי שחזה בשעתו בן גוריון", מסביר פלוט.

רונן פלוט, ראש עיריית נצרת. "יזמים רוצים לבוא הנה", צילום: עמית שעל רונן פלוט, ראש עיריית נצרת. "יזמים רוצים לבוא הנה" | צילום: עמית שעל רונן פלוט, ראש עיריית נצרת. "יזמים רוצים לבוא הנה", צילום: עמית שעל

"על ראש עיר להשקיע כספים. כך הדבר עובד. עלינו לגדל את העיר כפי שמגדלים ילד. אך לנו יש בעיה - כאן הילד הולך למרכז הארץ. אני עושה הכל כדי למשוך לעיר עליה. מצרפת, מארגנטינה, מברית המועצות לשעבר וגם ממרכז הארץ. יש כאן תקווה אמיתית לשינוי. לו היה לי כסף ולא הייתי ראש העיר היתי ללא ספק משקיע במניה אחת: נצרת עילית. כדאי להשקיע בעירנו ואת השרים אני אביא. ניתן לעשות בעירנו את מה שלא נעשה בשום מקום. אני רוצה להקים קיריית סייבר. להפוך את נצרת גם לאירופה וגם לארצות הברית, עיר של דו קיום. אני פתוח להיפגש עם כל אחד. יש כאן אזור תעשיה מדהים ששמו ציפורי. הקרקע מצוינת. יש מקומות עבודה. יבואו לכאן מפעלים".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

5 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

5.
לא מדוייק
אני קראתי את הכתבה עומר בלב שלם , אני יחיד העיר יזם עם ניסיון מוכח . לאחר שבדקתי את העניין לעומק . לא מוצא לנכון להשקיע בנצרת עילית ולו בדולר אחד . רונן אדם חביב ובעל רצון טוב שרק בזכותו גרמו לי להגיע לבחון אופציות להשקעה בטכנולוגיה ובפרויקטים של נדלן. כעת אני כותב לשם התיעוד . כי אין סיבה להשקיע וכל יזם עתידי יפול בהשקעה כמו רוב המשקיעים והמיזמים הפרטיים התקועים בנצרת עילית . אמשיך לעקוב מקורב על הכתבה, אשמח לקבל תגובות ולהסביר גם בפרטי את הנושא לכל יזם אשר יחפוץ להשקיע בנצרת עילית ממיטב כספו
יריב אוחייןן  |  08.10.18
2.
אדם יוצא מן הקופסא .
רונן אדם יצירתי חדשני . עם מבט אמיתי. ראוי לפעול להביא תיירות לרפואה טבעית. רפואה מונעת. צמחי מרפא. נטורופטיה. הומיאוםטיה. לנצרת עילית. להפוך לאבל שואבת לתיירות בריאות מרוסיה. אירופה. יש מקום כזה בדרום אפריקה. אליו מגיעים יותר ממליון חולים. חוזרים בריאים. בברינסטון ליד JHB ישר כוח ! חג כשר ושמח !!!
דר רחל גיתאי פיזם  |  28.03.17