אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אולימפיק מארסיי עוזבת את אדידס ותשחק עם פומה צילום: איי אף פי

אולימפיק מארסיי עוזבת את אדידס ותשחק עם פומה

השותפות ארוכת הטווח נכנסת לתוקף ב-1 ביולי, 2018. פרטי החוזה לא נחשפו, אך בעיתון הצרפתי ל'קיפ דיווחו שהשווי שלו עומד על קרוב ל-15 מיליון יורו (16.3 מיליון דולר) בעונה לאורך חמש שנים. פומה תחליף את אדידס, שבחוזה הנוכחי משלמת תשלום בסיסי של 10 מיליון יורו בעונה. החוזה הזה מסתיים בסוף העונה הבאה

28.03.2017, 14:07 | שירות כלכליסט

קבוצת הכדורגל הצרפתית אולימפיק מרסיי חתמה על חוזה אספקת מדים חדש עם פומה.

קראו עוד בכלכליסט

שחקני מארסיי. מארסיי תהפוך למועדון החשוב ביותר בצרפת עבור פומה, ואנחנו מרוצים מאד מהרצון שהפגינו מנהלי החברה לתמוך בנו בזירה הבינלאומית., צילום: אי אף פי שחקני מארסיי. מארסיי תהפוך למועדון החשוב ביותר בצרפת עבור פומה, ואנחנו מרוצים מאד מהרצון שהפגינו מנהלי החברה לתמוך בנו בזירה הבינלאומית. | צילום: אי אף פי שחקני מארסיי. מארסיי תהפוך למועדון החשוב ביותר בצרפת עבור פומה, ואנחנו מרוצים מאד מהרצון שהפגינו מנהלי החברה לתמוך בנו בזירה הבינלאומית., צילום: אי אף פי

השותפות ארוכת הטווח נכנסת לתוקף ב-1 ביולי, 2018. פרטי החוזה לא נחשפו, אך בעיתון הצרפתי ל'קיפ דיווחו שהשווי שלו עומד על קרוב ל-15 מיליון יורו (16.3 מיליון דולר) בעונה לאורך חמש שנים. פומה תחליף את אדידס, שבחוזה הנוכחי משלמת תשלום בסיסי של 10 מיליון יורו בעונה. החוזה הזה מסתיים בסוף העונה הבאה.

"מארסיי תהפוך למועדון החשוב ביותר בצרפת עבור פומה, ואנחנו מרוצים מאד מהרצון שהפגינו מנהלי החברה לתמוך בנו בזירה הבינלאומית. זו הבעת אמון עצומה עבור פרויקט האליפות של מרסיי", מסר נשיא הקבוצה ז'אק – הנרי איירו. "החוזה הזה יספק לנו הכנסה שנתית משמעותית, שתאפשר לנו לעמוד ביעדים שהצבנו על המגרש. זה החוזה השיווקי החשוב ביותר בהיסטוריה של הקבוצה".

למארסיי יש בעלים חדש מהשנה - פרנק מקורט.

מארסיי מדורגת בשלב זה במקום החמישי בליגה הצרפתית, לאחר 30 משחקים שנערכו עד כה העונה. המועדון ישמש כשותף האירופי המרכזי של פומה לצד בורוסיה דורטמונד מהליגה הגרמנית וארסנל ולסטר סיטי מהפרמיירליג האנגלית.

למארסיי יש מערכת יחסים מאוד ארוכה עם אדידס. ברנרד טאפי, איש העסקים הצרפתי המושחת, היה בעלים של אדידס ומארסיי. גם רוברט לואי דרייפוס היה מבעלי אדידס ובעלי מארסיי.

פומה היא היריבה הגדולה של אדידס בזירה הגרמנית. שתי החברות הוקמו על ידי שני אחים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות