אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
התעשייה האווירית חתמה על עסקה ב-200 מיליון דולר עם מדינה באסיה צילום: עמית שעל

התעשייה האווירית חתמה על עסקה ב-200 מיליון דולר עם מדינה באסיה

במסגרת העסקה תספק חברת הבת אלתא למדינה האסייתית פודי איכון ותצפית המותקנים על מטוסים ומספקים מידע מודיעיני

28.03.2017, 14:33 | אסנת ניר

התעשייה האווירית הודיעה היום כי חתמה על עסקה בהיקף של כ-200 מיליון דולר עם לקוח באסיה. במסגרת העסקה תספק אלתא, חברת הבת של התע"א, לחיל האוויר המקומי במדינה באסיה פודי איכון ותצפית, המותקנים על מטוסים ומספקים מידע מודיעני.

העסקה שנחתמה אתמול הנה הזמנת המשך לדור חדש של פודי איכון ותצפית שנמצאים כבר היום אצל חיל האוויר של הלקוח בשימוש רחב ובהצלחה רבה. המערכת נחשבת למובילה מסוגה בעולם. בפיתוח המערכת לוקחת חלק גם אלאופ כקבלן משנה.

יוסי וייס, מנכ"ל התעשייה האווירית: "הזמנה זו הינה עדות נוספת לשביעות הרצון והאמון של לקוחותינו במערכותיה וביכולותיה הטכנולוגיות של התעשייה האווירית. לחברה ניסיון רב שנים בתכנון וייצור מערכות לחימה מוטסות, המהוות מרכיב מרכזי במערכים המבצעיים של מספר חילות אוויר בעולם. היכולת לספק מודיעין מוטס בזמן אמת ברמה הטקטית והאסטרטגית מאפשרת ללקוחותינו להתמודד עם האתגרים המבצעיים העכשוויים והעתידיים בצורה המיטבית ביותר". וייס הוסיף: "מדובר בעסקה מרכזית ביותר שאנו גאים לקחת בה חלק, ומהווה נדבך נוסף ומשמעותי בפעילותנו למול הלקוח".

הכניסה לקמפוס התעשייה האווירית, צילום: אבי מועלם הכניסה לקמפוס התעשייה האווירית | צילום: אבי מועלם הכניסה לקמפוס התעשייה האווירית, צילום: אבי מועלם

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות