אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
רובוטי חמודי חיבוקי צילום: יוטיוב

PLAY

רובוטי חמודי חיבוקי

ילדה שמאוהבת ברובוט, סטודנטית חכמה בטינדר, טראמם הלוחם בדרכים, וויסקי הילארי קלינטון ואמן גזירות נייר

28.03.2017, 19:37 | נמרוד צוק

1. רובוט מון אמור

סיפור האהבה הקצרצר הזה בין פעוטה לערימת אשפה מתכתית דמויית רובוט הוא חמוד אפילו יותר מדב פנדה שאימץ משפחת חתלתולים, והוידאו היחיד שאתם באמת צריכים לראות השבוע.

 

2. אחי יש'ך 5 דולר להגיע לטינדר

מגי ארצ'ר, סטודנטית בת 20 ממיזורי, מצאה דרך מעניינת לעשות כסף קל בטינדר על חשבונם של גברים מאותגרים אינטלקטואלית. ללא מין.

 

3. הנהג שלנו חבר'מן, הוא ייקח אותנו לבית הלבן

באחד מהרגעים המצולמים הפחות טובים שלו, ולא שחסרים כאלו, נשיא ארה"ב דונלד טראמפ נתפס בעדשת המצלמה גוהר על גלגל ההגה של משאית. גולשי רדיט, כצפוי, עשו מזה מטעמים ואתר מאשבל איגד את הטובים שביניהם.

אימורטן טראמפ, צילום: WELYYT/REDDIT רדיט אימורטן טראמפ | צילום: WELYYT/REDDIT רדיט אימורטן טראמפ, צילום: WELYYT/REDDIT רדיט

4. הילרי מי?

מתגעגעים להילרי רודהאם קלינטון? נו המועמדת ההיא לנשיאות שהפסידה. אולי תרצו לרכוש בקבוק של הוויסקי המשובח הזה שקרוי על שמה ויעזור לכם לשכוח מי באמת נבחר.

וויסקי רודהם, צילום:www.pstreetwines.com וויסקי רודהם | צילום:www.pstreetwines.com וויסקי רודהם, צילום:www.pstreetwines.com

5. גוזר קופון

ריק מק'קור משתמש במגזרות נייר כדי לשדרג מונומנטים כמו מגדל פיזה, הקולוסיאום ברומא או הביג בן, ולהפוך סתם צילומים לשמחים יותר. אנחנו בעדו.

פייפרבוי, צילום: אינסטגרם פייפרבוי | צילום: אינסטגרם פייפרבוי, צילום: אינסטגרם

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות