אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בתום 10 שנים בתפקיד: מנכ"ל קופת חולים כללית פורש צילום: עמית שעל

בתום 10 שנים בתפקיד: מנכ"ל קופת חולים כללית פורש

אלי דפס, הודיע לדירקטוריון הכללית על סיום תפקידו בחודשים הקרובים. הדירקטוריון הקים ועדת איתור לתפקיד מנכ"ל הכללית

29.03.2017, 14:16 | ספי קרופסקי
מנכ"ל קופת חולים כללית, אלי דפס, הודיע היום (ד') לדירקטוריון הכללית בתום עשר שנים בתפקיד על סיום תפקידו בחודשים הקרובים. הדירקטוריון הקים ועדת איתור לתפקיד מנכ"ל הכללית.

בראש הוועדה עומד יו"ר דירקטוריון הקופה אלי אדמוני ולצדו השופט בדימוס דוד בר-אופיר, שמכהן גם כיו"ר הוועדה הציבורית של הכללית למינוי דירקטורים וחברי מועצה וד"ר חניתה צימרין, חברת דירקטוריון הכללית.

אלי דפס המנכ"ל הפורש של שירותי בריאות כללית, צילום: עמית שעל אלי דפס המנכ"ל הפורש של שירותי בריאות כללית | צילום: עמית שעל אלי דפס המנכ"ל הפורש של שירותי בריאות כללית, צילום: עמית שעל

יו"ר הדירקטוריון אדמוני מסר היום בהודעה לתקשורת: "ברצוני להביע הערכה והוקרה לאלי דפס שהצעיד את הכללית בעשור האחרון להישגים מרשימים ואני מאחל לו הצלחה רבה בהמשך דרכו" עוד הוסיף כי "הליך הבחירה של המנכ"ל ישקף את אופייה הציבורי של הכללית".

המנכ"ל דפס מסר: "אני מודה לדירקטוריון על התמיכה לאורך שנות כהונתי כמנכ"ל ומשאיר אחרי ארגון מוביל החותר למצוינות שמתאפיין בעובדים נפלאים ותרבות ארגונית יחידה במינה ובטיבה. השנים האחרונות היו מלאות אתגרים והישגים ובהם, חיזוק המשאב האנושי בכללית, איכות רפואית מהמובילות בישראל, קפיצת מדרגה בשירות, צמיחה, שדרוג התשתיות הפיזיות והטכנולוגיות וחדשנות דיגיטלית".

בראיון ל"כלכליסט" בשנה שעברה, התייחס מנכ"ל הקופה הגדולה ביותר לשינויים שהתרחשו בזמן כהונתו ואמר, בין השאר כי "החלטנו לפני כמה שנים, לאחר שעשינו ניתוח מצב מקיף, שהקופה נתפסת כמיושנת, גוף מפלגתי, מפא"יניקי. וכל זאת בזמן שאנחנו קופה מאוד מתקדמת עם מערכות מחשוב מהמתקדמות בישראל, ולדעתי אף בעולם".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות