אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
דקטלון תפתח סניף ראשון בישראל במתחם G1 בראשון לציון צילום: אתר החברה

נחשף בכלכליסט

דקטלון תפתח סניף ראשון בישראל במתחם G1 בראשון לציון

הסניף ייפתח בספטמבר בקומת הכניסה ויבוא על חשבון חלק מהשטח של סניף שופרסל. החברה תגייס עשרות עובדים

30.03.2017, 14:01 | אורנה יפת

רשת אופנת הספורט דקטלון (Decathlon) דקטלון תפתח סניף ראשון בישראל במתחם G1 בראשון לציון. "כלכליסט" חשף לראשונה את כוונת דקטלון להגיע לישראל.

הסניף ייפתח בשטח של 3,500 מ"ר בקומת הכניסה ויבוא על חשבון חלק מהשטח של סניף שופרסל שנמצא במתחם. סניף שופרסל יוקטן משטח של כ-9,000 מ"ר ל-5,500 מ"ר. עבודות הבינוי להקטנת סניף שופרסל החלו. 

סניף של דקטלון בבריטניה, צילום: אתר החברה סניף של דקטלון בבריטניה | צילום: אתר החברה סניף של דקטלון בבריטניה, צילום: אתר החברה

הסניף ייפתח בשבוע הראשון של ספטמבר ולטובתו החלה דקטלון לגייס עשרות עובדים. מתחם G של גזית גלוב בראשון לציון כולל את G1 G2 וקומפלקס סינמה סיטי ומשתרע על פני 85 אלף מ"ר. הסיבה שדקטלון בחרה במיקום זה נובעת מכך שהנכס יושב על עורק תחבורה ראשי שכולל את איילון דרום, כביש 4 וכביש 431.

בשנה הראשונה יהיה זה הנכס היחיד של דקטלון בארץ אך במקביל בוחנת החברה לפתוח סניפים נוספים, ככל הנראה בכפר סבא, באר שבע ובאזור הצפון.

דקטלון הצרפתית נכנסת לישראל ללא זכיינים. החברה נוסדה ב-1976 ונחשבת לאחת מרשתות הספורט הגדולות בעולם עם יותר מ-1000 חנויות. ב2015 עמד מחזור המכירות שלה על 9.1 מיליארד יורו, 70% מהן ממותג הבית.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות