אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
עכשיו תוכלו לבחור לכם דייטים בטינדר גם במחשב

עכשיו תוכלו לבחור לכם דייטים בטינדר גם במחשב

אפליקציית ההיכרויות הפופולרית השיקה גרסת מחשב עבור אלה שמעוניינים ביותר מרק תמונה ומבט. הרעיון הוא לאפשר גם לאלו שמעוניינים ביותר מסטוץ להשתמש במאגר המשתמשים שלה

30.03.2017, 15:20 | נמרוד צוק
טינדר מגיעה לדסקטופ: לראשונה מאז פועל שירות ההיכרויות הפופולרי ניתן לגשת לא רק דרך אפליקציות המובייל אלא גם בגרסת דפדפן שזמינה בשלב הנוכחי למשתמשים בברזיל, ארגנטינה, קולומביה, אינדונזיה, איטליה, מקסיקו, הפיליפינים ושבדיה. בהמשך מתכננת החברה להפוך אותה לזמינה לכלל המשתמשים ומכל מקום.

קראו עוד בכלכליסט

מאחורי המהלך עומדת רצונה של החברה להביא את השירות למספר גדול יותר של משתמשים ולהפוך אותו לזמין עבורם לאורך כל היום. "עבור חלק מאיתנו, השימוש טינדר לא תמיד פשוט כמו להושיט את היד אל הטלפון שבכיס ולהפעיל את האפליקציה. לא בכל מקום בעולם יש חיבורי דור רביעי, לחלקנו אין מספיק זכרון בטלפון ולעתים אנחנו מוצאים את עצמנו תקועים באולם הרצאות ללא אינטרנט", נכתב בפוסט ההשקה של הגרסה החדשה.

טינדר במחשב טינדר במחשב טינדר במחשב

גרסת הדפדפן, לדברי החברה, עדיין מוגבלת במידה מסוימת ואינה כוללת את כל הפיצ'רים מגרסת המובייל, אבל מצד שני היא שמה (לצד יכולות הליבה כמו דפדוף בין דייטים פוטנציאליים בהחלקה ימינה ושמאלה) דגש רב יותר על שיחה בין המשתמשים. הבדל זה עשוי לרמז על שינוי באסטרטגיה של החברה, שמעוניינת גם בקהל שמחפש היכרויות לטווח ארוך שדורשות חילופי דברים מעמיקים יותר לפני המפגש, ולא רק בציבור המשתמשים הקלאסי שמחפש סטוצים.

כחלק מהנסיון להשיג דריסת רגל רחבה יותר בשווקים מתפתחים או במדינות בהן הגישה לפייסבוק חסומה, החברה בוחנת במקביל את האפשרות לבצע כניסה לשירות ללא צורך באימות דרך חשבון הפייסבוק, כאשר במקום זאת ניתן יהיה לקבל קוד גישה בהודעת סמס.

במהלך 2016 הכפילה טינדר את מספר המנויים המשלמים שלה, שהגיע ל-1.7 מיליון ברבעון האחרון של השנה, לעומת 800 אלף שנה קודם לכן. כך עולה מהדו"ח הרבעוני האחרון של חברת האם מאץ' גרופ.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות