אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חיזוק ישראלי לקרן הון סיכון של אשטון קוצ'ר וגיא עוזרי צילום: שאטרסטוק

בלעדי לכלכליסט

חיזוק ישראלי לקרן הון סיכון של אשטון קוצ'ר וגיא עוזרי

סאונד ונצ'רס מינתה את אפי אפשטיין כשותפה ומנהלת הפעילות שלה. הקרן שמנהלת למעלה מ-100 מיליון דולר מונה בין משקיעיה את אריק שמידט מאלפבית, מארק קובן, מארק בניוף מייסד סיילספורס ודיוויד גפן

02.04.2017, 15:53 | מאיר אורבך
קרן הון הסיכון סאונד ונצ'רס של אשטון קוצ'ר וגיא עוזרי מינתה את הישראלית אפי אפשטיין לשותפה ומנהלת הפעילות של הקרן, כך נודע ל"כלכליסט". הקרן של קוצ'ר השקיע עד כה במספר חברות בישראל ביניהן: אפליקציית התחבורה הציבורית moovit, סנטינל וואן, חברת הסייבר שהוקמה על ידי אלמוג כהן ותומר ווינגרטן ו-Houzz.

קראו עוד בכלכליסט

סאונד ונצ'רס, שנוסדה ב-2015, מנהלת על פי פרסומים לא רשמיים למעלה מ-100 מיליון דולר שהוקצו על ידי חברת המדיה ליברטי. קוצ'ר ועוזרי שהחלו את פעילות ההשקעות שלהם מספר שנים קודם והשקיעו עד היום בכ-70 חברות - כאשר בין ההשקעות הבולטות שלהם מחוץ לישראל ניתן לציין את: אובר, פינטרסט, איירבנב ואחרות.

אפי אפשטיין אפי אפשטיין אפי אפשטיין

על פי הפרסומים משקיעים נוספים של הקרן הם אריק שמידט, מארק קובן, מארק בניוף מייסד סיילספורס ודיוויד גפן. בראיון שהם נתנו לפורבס נחשפו נתוני השקעה שמראים שהשקעות של 30 מיליון דולר הפכו לשווי השקעה של כ-250 מיליון דולר.

"לאפי יש שילוב נדיר של ניסיון הנהגתי ותפעולי אשר נותן נקודת מבט חשובה לקרן שלנו ולחברות הפורטפוליו", אומר אשטון קוצ'ר. "הצירוף שלה לצוות רק יחזק את המחוייבות שלנו להמשיך ולהשקיע בחברות שמשנות את כללי המשחק".

אפשטיין תהיה אחראית, לצד ההשקעות בחברות חדשות, על הניהול השוטף של פעילות הקרן. לאפשטיין ניסיון של למעלה מעשור בחברות שונות לרבות, מריל לינץ',  NYSE ורק לאחרונה ניהלה את חטיבת Marsh המנהלת מיליארדי דולרים של התאגיד Marsh & McLennan. לאפשטיין תואר ראשון מאוניברסיטת טקסס ו-MBA מהארוורד.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות