אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

כחלון: "הגיע הזמן שיקומו פה מנהיגים ולא יפחדו. שיילחמו למען מי שצריך להילחם"

שר האוצר נשא דברים בכנס של כולנו; לדבריו, "יש 10,000 זוגות שזכו בדיור מוזל, ותזכרו את הדברים שלי - יהיו פה 30, 40, 50 ו-60 אלף. לא יחסרו דירות לזוגות הצעירים"

03.04.2017, 23:13 | עמרי מילמן ואדריאן פילוט

יו"ר כולנו, שר האוצר משה כחלון, כינס היום את חברי מפלגתו לאירוע המזכיר קמפיין בחירות. "אנחנו באמצע הדרך. זה לא משנה אם בקדנציה הזו או בקדנציה הבאה", הוא אמר. "אנחנו פה כדי להישאר פה וכדי לעשות. מי שיקבע איפה נהיה זה לא אף נושא תפקיד - הציבור יקבע. הציבור, בניגוד למה שחושבים אנשים, לא טיפש. הציבור בוחן עשייה. ולכן אני אומר לכם התומכים שלנו, לכו בראש זקוף. אומרים לכם שאין לנו הסברה? לנו יש עשייה. לא הכל דיבורים. יש אנשים שמתמחים בלדבר. מתמחים בטוויטר. מתמחים בפייסבוק. ויש אנשים שמתמחים בלעשות".

קראו עוד בכלכליסט

שר האוצר הוסיף כי "אני נאבק פוליטית יום יום מול כל העולם. תמיד כשחלק סובל חלק נהנה. תמיד נלחמו באלה שסובלים. אף פעם לא נלחמו באלה שנהנו. כשפוגעים באלה שנהנו - הם מחזירים מלחמה. לא תראו אדם חלש מחזיר מלחמה. החזקים מחזירים מלחמה. אנחנו לא נלחמים באנשים, אנחנו נלחמים למען הצדק. הגיע הזמן שיקומו פה מנהיגים ולא יפחדו. שיילחמו למען מי שצריך להילחם. זה הזמן. חברים, זה הזמן! לצורך זה קמה מפלגת כולנו. היינו פה ונהיה פה עוד הרבה שנים".

כחלון התייחס לחזרתו לפוליטיקה של גדעון סער, יריבו הגדול של נתניהו, ואמר: "היום התבשרנו שחבר ותיק שלי מהמפלגה הקודמת חזר לחיים הפוליטיים. אני רוצה לאחל לו הצלחה. הוא חבר אמיתי".

כחלון בכנס של כולנו, הערב, צילום: אלעד מלכה כחלון בכנס של כולנו, הערב | צילום: אלעד מלכה כחלון בכנס של כולנו, הערב, צילום: אלעד מלכה

   

הוא הוסיף: "בשנתיים האחרונות מצפים מאיתנו לפתור את כל הבעיות של עם ישראל. חברים, קיבלנו 7% מהקולות במדינת ישראל. 93% לא הצביעו לנו. בסדר. אבל אין להם טענות לאף אחד, רק אלינו. אנחנו צריכים לפתור את כל הבעיות, ב-7%. תאגיד, רשות שידור, אמוניה, נכים. אנחנו נפתור את הבעיות האלה. אבל תנו לנו זמן ונפתור אותן".

לדבריו, "כל שקל שיהיה לנו מהצמחת המשק ילך לקשישים, נכים, דיור ציבורי, לקבוצות שהוזנחו שנים. יש לכם הזדמנות, יהיה שר אוצר אחר אני לא יודע מה יקרה.

"לקחנו כפרויקט מרכזי את נושא הזוגות הצעירים. היום, כשאני עומד כאן מולכם, יש 10,000 זוגות שזכו בדיור מוזל ותזכרו את הדברים שלי. יהיו פה 30, 40, 50 ו-60 אלף. לא יחסרו לזוגות הצעירים דירות".

  

כחלון אמר עוד כי "בימים הקרובים אנחנו נבשר על עדכון קצבאות הנכים לאחר שנים שלא טיפלו בהם. אמהות עובדות יקבלו תמריץ לעבוד ונאפשר להם לשים את הילדים במסגרות במחיר סביר. קבוצות אלו יקבלו הטבות משמעותיות בימים הקרובים. אלה הבשורות שבדרך ויהיו עוד. כל שקל שיהי לנו מהצמחת המשק ילך לקשישים, נכים, דיור ציבורי, לקבוצות שהוזנחו שנים".

הוא גם התייחס לביקורת שלפיה כולנו אינה ערוכה לבחירות, ואמר: "יש לנו כולנו צעירים, כולנו נשים, סיעה בהסתדרות, כולנו עולמי במוסדות הלאומיים. מפלגה שיש לה זרועות בכל אחד ממוסדות השלטון".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות38 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

37.
יותר מידי
יותר מידי זמן דיברת ויצא כהה 1אתה לפי הדיבור שלך אתה מסית אנשים קבצה אחד נגד קבוצה השיה מי אתה לדבר כהה , אתה רוצה ליאות ROBIN HOOD הישראלי 2 למה אתה משתמש בדיבורים בעזרה היעדים (ליצן ) 3המלחמה שאתה מדבר זה לא בכיוון הנכון ו תעות ב כתובת 4 מי הקבוצה החלשה שלך אתה רוצה לכחת מימני ולתת להם 5או אתה רוצה ליאות עוד דמות אחד בחיים שלך DON CHISCIOTTE גם הוא נילחם בדברים אחרים
דן  |  11.04.17
לכל התגובות