אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מה הלאה: עדכונים חמים מהרשת

מה הלאה: עדכונים חמים מהרשת

קובייה עם כפתורים שעוזרת להתרכז, דגני הבוקר של יום חדש, מעבר בטוח לספינות דיג ונוסעים בצפון נורבגיה, מכשיר האזנה: קופסת הפלאים ומי הטוען החדש לכתר הקפה החזק בעולם?

06.04.2017, 08:12 | אחי רז

משחק הרגעה: קח מקל

אחת ההצלחות המפתיעות בקיקסטארטר בשנה החולפת היתה קובייה עם כפתורים שעוזרת להתרכז. עכשיו מומנה באתר תשובת הזן היפנית, Mokuru — מקל עץ קטן ותמים למראה שהוא שילוב של צעצוע שולחני, כלי לוליינות עם אינספור אפשרויות משחק ואביזר עזר אידאלי למשחקי שתייה.

לבטן מלאה: דגני הבוקר של יום חדש

המותג הבריטי Cereal Motel רוצה להמציא מחדש את דגני הבוקר כחטיף לגיטימי גם למבוגרים שאינם ג'רי סיינפלד. הטעמים שלו מתכתבים עם הקלאסיקות של קלוגס, אבל השמות והעיצוב לקוחים מעולמות הפין־אפ, עם כותרות שובבות כמו "Sugar Tits", "Booty Pops" ו"Porn Flakes". התמחור קצת מוגזם בשביל בדיחה: 9.99 ליש"ט לחבילה.

 

אדם מול סביבה: הכנס ספינה כאן

חצי האי סטאד שבצפון נורבגיה חשוף לרוחות חזקות, מה שהופך את קו החוף שלו למסוכן ביותר במדינה. כדי להתמודד עם האיומים נכרתה מנהרת הספינות הראשונה בעולם, שתשמש מעבר בטוח לספינות דיג ונוסעים. אורכה 1.5 ק"מ, ועלות הפרויקט נאמדת ב־270 מיליון דולר.

צפייה מתוחה: פארגו, הדור הבא

הבמאי מרטין מקדונה, שאחראי להצלחה המפתיעה של "ברוז'" מ־2008, חוזר עם ספק־מותחן ספק־קומדיה שחורה חדשה ברוח האחים כהן. "Three Billboards" מספר על אשה (פרנסס מקדורמנד) מעיירה קטנה במיזורי שבתה נעלמה והיא נאבקת באוזלת ידה של המשטרה באמצעות שלושה שלטי חוצות.

 

מכשיר האזנה: קופסת הפלאים

קשה להתבלט בג'ונגל האינסופי של רמקולים ביתיים אלחוטיים, אבל זה של Urban Ears עושה מאמץ לא רע. קודם כל אלה תמונות הקמפיין המוקפדות שלו, שמציגות את מגוון הצבעים שבהם הוא מגיע בסביבות עבודה אידאליות. אבל הבשורה הכי מרעישה שלו, נוסף על העיצוב הנהדר, היא כפתורי השליטה שנראים כמו מחווה נוסטלגית לימים פשוטים יותר.

חידוד וחידה: מילים מילים

יוצר המשחקים זאק גייג' אחראי ללהיטי סמארטפון כמו "Ridiculous Fishing" ומשחק המילים "SpellTower". גם "TypeShift", החדש שלו, פונה לחובבי הפאזלים המילוליים, וכמה שהוא בסיסי ככה הוא כיפי. המטרה היא למצוא את כל המילים המסתתרות על גבי הלוח באמצעות הזזת טורי הקוביות מעלה ומטה. חינם לאייפון.

אתגר שתייה: מי צריך שינה

בתחום הרטבים החריפים מתקיים כבר שנים מירוץ חימוש על תואר הרוטב החריף ביותר. עכשיו מירוץ כזה מתנהל גם בתחום הקפה, שם יש טוען חדש לכתר הקפה החזק בעולם. הוא נושא את השם ההולם "אינסומניה שחורה", וכוס שלו חזקה פי 3.5 ממנת האספרסו בשכונתי שלכם. להשיג גם בפודים למכונה הביתית.

 

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות