אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
קבוצת רכישה תקים מתחם ללוגיסטיקה ותעשייה בחולון צילום: אוראל כהן

קבוצת רכישה תקים מתחם ללוגיסטיקה ותעשייה בחולון

את הקבוצה מגבשות הקבוצות סופרין ווייס; שטח המתחם יעמוד על 36 אלף מ"ר; עד לאחרונה פעלו 2 הקבוצות בעיקר בתחום המשרדים

05.04.2017, 10:25 | דותן לוי

קבוצת סופרין וקבוצת וייס המארגנות קבוצות רכישה חתמו על אופציה לרכישת קרקע ברחוב הלהב אשר באזור התעשייה של חולון ובסמיכות למרכז עזריאלי חולון. על הקרקע עתידות הקבוצות להקים מתחם תעשייה קלה ולוגיסטיקה וכן שטחי מסחר בהיקף של כ-36 אלף מ"ר. על פי התכנון, שטחי המסחר יהוו כרבע מהשטח הכולל.

קראו עוד בכלכליסט

במסגרת ההסכם ניתנה לסופרין ווייס אופציה לתקופה של 10 חודשים (עד לפברואר 2018), מידי הבעלים הפרטיים של הקרקע, לרכישת הזכויות במגרש בן 16 דונם כשעל פי התב"ע המאושרת כולל זכויות להקמת כ-36 אלף מ"ר שרובם מיועדים לתעשייה קלה ולוגיסטיקה (כ-75%) והיתר למסחר. הפרויקט מתוכנן על ידי משרד האדריכלים "בר-לוי אדריכלים".

סופרין ווייס יארגנו בתקופת האופציה קבוצת רכישה במסגרתה יציעו שטחי תעשייה ומסחר באומדן עלות של החל מ-7,950 שקלים למ"ר. הקבוצות מעריכות כי אומדן עלות הקמת הפרויקט כולו יסתכם בכ-250 מיליון שקל, כשהאכלוס צפוי לעוד כשלוש שנים. את הרוכשים מייצגים עוה"ד שי עדולם, ורד צרור ג'רסי וטל זילברשטיין ממשרד פישר בכר חן וול אוריון שות'.

צחי סופרין מנכ"ל קבוצת סופרין, צילום: אוראל כהן צחי סופרין מנכ"ל קבוצת סופרין | צילום: אוראל כהן צחי סופרין מנכ"ל קבוצת סופרין, צילום: אוראל כהן

עד כה עסקו שתי הקבוצות בעיקר בתחום המשרדים, המסחר והמגורים וכאמור מדובר בפעם ראשונה שבה מתארגנת קבוצת רכישה לתחום הלוגיסטיקה והתעשייה הקלה.

לדברי צחי סופרין, מנכ"ל קבוצת סופרין מדובר בחידוש בתחום קבוצות הרכישה בעקבות מגמה שהולכת ומתפתחת בארצות הברית ובעולם בשנים האחרונות ולהערכתם תצליח גם כאן.

רוני וייס, יו"ר קבוצת וייס אמר, "זיהינו את הביקוש לרכישת נכס מסוג זה לשימוש עצמי מאחר ואין במטרופולין גוש דן פתרון מודרני, זמין ונגיש. עבור אותו קהל מדובר ברכישת נכס מודולרי שיכלול את כל המערכות הנדרשות לרבות אפשרויות של פריקה והטענה, נשיאת עומסים וגמישות בחלוקת שטחי העבודה והאחסון. מדובר בענף נדל"ני – אחסנה ולוגיסטיקה שמתפתח בעולם, והערכתנו כי גם בישראל נוצר כעת הצורך הזה מאחר ובמשך שנים רבות לא בנו מבני תעשייה ולוגיסטיקה. לאור הביקושים הרבים, אנו מאמינים שהשיווק יהיה בתוך זמן קצר. הקבוצות כבר בוחנות חלופות נוספות באותו קונספט ובאזורים מרכזיים בארץ".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות