אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הושלמה רכישת גולן טלקום בידי אלקטרה מוצרי צריכה תמורת 350 מיליון שקל צילום: יוני ראיף

הושלמה רכישת גולן טלקום בידי אלקטרה מוצרי צריכה תמורת 350 מיליון שקל

זאב קלימי, מנכ"ל אלקטרה מוצרי צריכה: "הרכישה עולה בקנה אחד עם האסטרטגיה השיווקית של הקבוצה. נפעל לשמור על האסטרטגיה והמיתוג של גולן טלקום"

05.04.2017, 17:07 | אביב גוטר

חצי שנה לאחר שהחל המו"מ בין הצדדים, ולאחר שהתקבלו כל האישורים הרגולטורים הדרושים, הושלמה רכישת גולן טלקום בידי אלקטרה מוצרי צריכה תמורת 350 מיליון שקל. העסקה נחתמה בתחילת ינואר 2017 ועתה בסיום בדיקת הנאותות וקבלת כל האישורים הרגולטוריים – הושלמה העסקה והשליטה בגולן עברה לידי אלקטרה מוצרי צריכה.

עפ"י ההסכם, 130 מיליון שקל מהסכום יגיעו כהלוואה שתקבל אלקטרה מסלקום, 130 נוספים יגויסו על ידי אלקו בהלוואה בנקאית ו־90 מיליון שקל ישולמו ישירות על ידי הרוכשת. גיל שרון, לשעבר מנכ"ל פלאפון ומי שהיה מועמד לניהול דסק"ש, ישמש יו"ר גולן טלקום.

 

זאב קלימי, מנכ"ל אלקטרה מוצרי צריכה: "הרכישה עולה בקנה אחד עם האסטרטגיה השיווקית של הקבוצה, להיות בכל המקומות בהם נמצא הצרכן ולספק לו את המגוון הרחב ביותר של מוצרים ושירותים, שיענו על צרכיו המשתנים. אנו נפעל לשמור על האסטרטגיה והמיתוג של גולן טלקום כחברה אטרקטיבית שמספקת ללקוחותיה את התמורה הטובה ביותר למחיר. אנו בטוחים כי בכוחות משותפים נוכל להחזיר את גולן טלקום לפסי צמיחה ונרחיב את תחומי פעילותה". 

גולן טלקום ובעלי מניותיה יוצגו ע"י עוה"ד חיים פרידלנד וליאור פורת ממשרד גורניצקי ושות'.

זאב קלימי, מנכ"ל אלקטרה, צילום: יוני ראיף זאב קלימי, מנכ"ל אלקטרה | צילום: יוני ראיף זאב קלימי, מנכ"ל אלקטרה, צילום: יוני ראיף

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות