אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
קורוס תשתף פעולה עם קוניגזג השוודית ותציג מכונית על חשמלית בסין

קורוס תשתף פעולה עם קוניגזג השוודית ותציג מכונית על חשמלית בסין

דגם האב טיפוס יוצג באופן רשמי בתערוכת הרכב שתתקיים בשנגחאי במהלך החודש. על פי הדיווחים, מכונית העל החדשה מיועדת לארבעה נוסעים ומסוגלת להאיץ ל-100 קמ"ש תוך פחות מארבע שניות

06.04.2017, 10:17 | תומר הדר

קורוס, מיזם הרכב הישראלי-סיני נערכת להצגת מכונית על חשמלית בשיתוף עם יצרנית מכוניות העל השוודית קוניגזג, כך מדווחים אמצעי תקשורת בסין. מדובר במכונית קונספט (אב טיפוס) שתוצג באופן רשמי בתערוכת הרכב שתתקיים בשנגחאי בשלהי החודש. קורוס עצמה טרם חשפה תמונות כלשהן של אב הטיפוס. מכוניות על (כדוגמת פרארי ולמבורגיני) מיוצרות בכמויות מוגבלות ומסוגלות להגיע למהירויות של מעל 300 קילומטרים לשעה. יש לציין כי לא מדובר בשיתוף פעולה ראשון עבור שתי היצרניות, המגיעות מרקע שונה לחלוטין (קוניגזג מייצרת מאות ספורות של מכוניות בשנה).

בעבר הציגו קורוס וקוניגזג אב טיפוס למנוע חדשני: על פי דיווחים בסין, מכונית העל החדשה של קורוס וקוניגזג מיועדת לארבעה נוסעים ומסוגלת להאיץ ל-100 קמ"ש תוך פחות מארבע שניות בכוחו של חשמל בלבד. עבור קורוס, הנערכת להצגה עתידית של רכבים חשמליים מדובר במהלך חשוב, שכן החברה נדרשת להוכיח את יכולותיה בכל הקשור בטכנולוגיות הנעה חשמליות.

פרארי GT4, צילום: פרארי ferrari GTC4 פרארי GT4 | צילום: פרארי ferrari GTC4 פרארי GT4, צילום: פרארי ferrari GTC4

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות