אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
החותמת הסופית על הכישלון של ארנה: יחדל להיות קניון - ישמש כמתחם למשרדים ופנאי צילום: מאיר פרטוש

החותמת הסופית על הכישלון של ארנה: יחדל להיות קניון - ישמש כמתחם למשרדים ופנאי

הקניון שהוקם במקור על ידי מוטי זיסר ב-2003 בהשקעה של 150 מיליון דולר לא הצליח להתרומם, ועבר ידיים כמה פעמים. כעת מעוניינת הבעלים הנוכחית שלו, קרן ריאליטי, לשנות את ייעוד הנכס למתחם תעסוקה, שיכלול גם שטחי הסעדה

08.04.2017, 23:36 | נורית קדוש

כל המאמצים להחיות את קניון ארנה עלו בתוהו - וכעת משלימים בעליו הנוכחיים עם רוע הגזירה והופכים אותו מקניון למתחם המשלב משרדים, מסחר, מסעדות וחללי תרבות ופנאי. שנה לאחר שרכשה קרן ריאליטי של מיקי ורדי (לשעבר ראש רשות מקרקעי ישראל) את קניון ארנה בתמורה ל-335 מיליון שקל, היא נערכת לשנות את ייעוד הנכס ממסחר בלבד לשימוש מעורב. ההחלטה התקבלה נוכח הירידה בתפוסה ובהכנסות הקניון.

קראו עוד בכלכליסט

מוטי זיסר ז"ל, מי שהקים את הקניון במקור, צילום: אוראל כהן מוטי זיסר ז"ל, מי שהקים את הקניון במקור | צילום: אוראל כהן מוטי זיסר ז"ל, מי שהקים את הקניון במקור, צילום: אוראל כהן

כחלק מתהליך גיבוש הקונספט ובניית המתחם החדש, מינתה קרן ריאליטי את מירית בכר כמנכ"לית המתחם. בכר שימשה בעבר כמנכ"לית מרכז הירידים בתל אביב ובנתה במהלך כהונתה את ביתן 2 בהיקף של כ-400 מיליון שקל. כחלק מתהליך יצירת הקונספט החדש, בחרה הקרן צוות היגוי של יועצים חיצוניים מתחומים שונים, אשר אמונים על תהליכי מיתוג, שיווק ופרסום לטובת המתחם המחודש.

קרן ריאליטי של השותפים מיקי ורדי, אסף ורדי, אוהד רוזן ושלמה גוטמן, עוסקת בתחום השבחת נדל"ן ופועלת לפיתוח עירוני בנכסיה תוך שיתוף פעולה עם הרשויות השונות. על משקיעי הקרן נמנים גופים מוסדיים, אוניברסיטאות ומשקיעים פרטיים ישראלים וזרים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

55 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

52.
הקניון נבנה בהנחה שחוף התכלת יבוא אחריו.
היזמים בנו על כך שהפרויקט הבא יהיה בינוי חוף התכלת והוא זה שיספק לקניון רווחה כלכלית. מה לעשות שבדרך להמשך המומנטום אלי לנדאו פרש מהמירוץ וגברת גרמן שהחליפה אותו הכניסה את האזור לקיפאון מוחלט והשאר נכתב בספרי ההיסטוריה. קניון ללא תושבים מסביבו לא יכול להתרומם. ראו דוגמה את קניון רמת אביב שהוא אחד המצליחים בארץ.גם קניון ארנה היה יכול להיות קניון מצליח בתוך אזור מאוכלס.
דרדס כתום  |  10.04.17
51.
שתדעו לכם שהמסעדות מפוצצות
מי יתן והמקום יהפוך לתחנה המרכזית החדשה של הרצליה ואחרי שכל המשקיעים המליאנים ינטשו, המשטרה תנקה את האיזור ויבנו במקום פארק ציבורי, מגורים למשפחות, לסטודנטים ובית גיל זהב - וכולם בני המעמד הלא מקומבן הנושא בנטל. ואם לא, אז עדיף זונות ונרקומנים על מה ומי שיש היום.
שונא את המקום  |  10.04.17
לכל התגובות