אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בעקבות ההטרדות המיניות, ביל אוריילי יוצא לחופשה מפוקס ניוז צילום: רויטרס

בעקבות ההטרדות המיניות, ביל אוריילי יוצא לחופשה מפוקס ניוז

דוברו לעומת זאת טוען כי המגיש יוצא לחופשה משפחתית שנקבעה והוזמנה כבר באוקטובר; למרות זאת, הולכת וגוברת ההערכה כי על אף ההצהרות המרגיעות, אוריילי לא ישוב כל כך מהר לתוכנית

12.04.2017, 14:00 | שירות כלכליסט

מגיש פוקס ניוז ביל אוריילי הודיע אתמול (ג') כי הוא יוצא לחופשה של כשבועיים, זאת בעקבות החשיפה על הטרדות מיניות נגד נשים ואיום מצד מפרסמות להחרים את התוכנית שלו.

דוברו של אוריילי אמר ל-CNN כי מדובר בחופשה משפחתית שנקבעה והוזמנה כבר באוקטובר, וכי אוריילי יוצא בדרך כלל לחופשה באזור חג הפסחא. אם כי, החופשות המקבילות בשנתיים האחרונות היו קצרות יותר.

ביל אוריילי. האם יישוב לתוכנית, צילום: רויטרס ביל אוריילי. האם יישוב לתוכנית | צילום: רויטרס ביל אוריילי. האם יישוב לתוכנית, צילום: רויטרס

בפוקס ניוז הדגישו כי הוא ישוב להגיש את התוכנית שלו ב-24 באפריל, ועד אז יוחלף על ידי שורה של מנחים מחליפים. עם זאת, הולכת וגוברת ההערכה כי על אף ההצהרות המרגיעות, אוריילי לא ישוב כל כך מהר לתוכנית, זאת בעקבות החשיפה ב"ניו יורק טיימס" על הטרדות מיניות והתנהגות לא נאותה כלפי 5 נשים שהשתתפו בתוכנית, ועל כך שהרשת שילמה 13 מיליון דולר כדי למנוע הגשת תלונות נגדו. אוריילי מכחיש את ההאשמות נגדו.

גורלו של אוריילי ייקבע בסופו של דבר על ידי רופרט מרדוק ובניו, הבעלים של פוקס המאה ה-21, החברה האם של פוקס ניוז. ב-CNN מדווחים כי ההערכה היא שבעוד שרופרט מרדוק מעוניין להשאיר את אוריילי באוויר, בנו ג'יימס המשמש מנכ"ל, מתנגד לכך. אוריילי הוחתם מוקדם יותר השנה על חוזה חדש במיליוני דולרים בפוקס, זאת על אף שהיו מודעים להאשמות נגדו.

במקביל, בפוקס פנו למשרד עורכי הדין פול וייס לביצוע חקירה פנימית לגבי האופן בו התייחס אוריילי הפרשנית וונדי וולש, שהתארחה מספר פעמים בתוכנית שלו, The O'Reilly Factor ומאשימה את המגיש בהטרדה מינית.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות