אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בפעם השנייה בתוך שנה: yes מעלה את מחיר שירות ה-VOD צילום: אלכס קולמויסקי

בפעם השנייה בתוך שנה: yes מעלה את מחיר שירות ה-VOD

החל מחודש מאי ישלמו לקוחות yes חמישה שקלים נוספים עבור שירות ה-VOD. החברה: "עליית המחיר משקפת את העליות הניכרות בעלויות הרכש הבינלאומי והתייקרות של מאות אחוזים במחירי זכויות השידור של תכני הספורט"

13.04.2017, 11:36 | ynet
חברת yes מייקרת שוב את שירות ה-VOD: החברה הודיעה היום כי תבצע עדכון מחיר של חמישה שקלים לשירות החל מה-1 במאי 2017 ל-34.90 שקל לחודש.

קראו עוד בכלכליסט

נציין כי מדובר בהעלאת המחיר השנייה שמבצעת yes בשנה החולפת, לאחר שבאפריל העלתה את המחיר בחמישה שקלים ל-29.90.

מ-yes מוסרים כי: "עליית המחיר משקפת את העליות הניכרות בעלויות הרכש הבינלאומי, התייקרות של מאות אחוזים במחירי זכויות השידור של תכני הספורט וההשקעה הרבה והרחבת התוכן החינמי בשירות במהלך השנה האחרונה". 

yes לא מחמיצה הזדמנות לייקר את שירות ה-VOD בעקבות המתחרה HOT yes לא מחמיצה הזדמנות לייקר את שירות ה-VOD בעקבות המתחרה HOT yes לא מחמיצה הזדמנות לייקר את שירות ה-VOD בעקבות המתחרה HOT

נזכיר כי המתחרה הוט ייקרה ב-16 בינואר 2017 את שירות ה-VOD בשיעור של כ-17% וכן ב-4% את חלק ממחירי המסלולים, שהוצגו ללקוחות במסגרת המבצעים. גם במקרה זה הודיעה החברה כי העלאת המחירים מגיעה "בעקבות עליית מחירי התוכן, השקעות ייעודיות ברכש, והתייקרות של מאות אחוזים במחירי זכויות השידור של תכני הספורט".

מחיר השירות של הוט הועלה בינואר גם בשיעור של 5 שקלים ל-34.90 שקל - המשמעות היא ששתי החברות השוו מחירים.

שירות ה-VOD של yes שירות ה-VOD של yes שירות ה-VOD של yes

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות