אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ג'יי.סי פני דוחה בחודש וחצי את סגירתן של 140 חנויות צילום: שאטרסטוק

ג'יי.סי פני דוחה בחודש וחצי את סגירתן של 140 חנויות

חנויות הכלבו ייסגרו בסוף יולי במקום באמצע יוני, בשל מכירות טובות מהצפוי. סגירת החנויות תחסוך לחברה 200 מיליון דולר בשנה

14.04.2017, 19:02 | בלומברג

רשת בתי הכלבו האמריקאית, ג'יי.סי פני, מבקשת לנצל את העלייה שנרשמה לאחרונה במכירותיה ולדחות את סגירתן של כ-140 חנויות בחודש אחד.

קראו עוד בכלכליסט

מכירות חיסול לחנויות המיועדות לסגירה תתחיל ב-22 במאי - מאוחר יותר מהמועד המקורי שנקבע תחילה לאמצע אפריל. כך על פי דוברת מטעם החברה, דפני אווילה. החנויות צפויות להיסגר ב-31 ביולי, ולא באמצע יוני כפי שתוכנן בתחילה. החנויות שמיועדות לסגירה הן בעיקר בערים קטנות וייתכן שכמה מהן ימשיכו לפעול עד לשלב מאוחר יותר השנה.

ג ג'יי.סי פני | צילום: בלומברג ג

 

ג'יי.סי פני הודיעה על כוונתה לצמצם פעילות ברשת החנויות שלה כבר בפברואר. זאת בדומה לרשתות אחרות כגון "מייסיס" ו"סירס הולדינגס". הקיצוצים, שכוללים גם את סגירתם של שני מרכזי הפצה, נועדו לחסוך לחברה הוצאות של כ-200 מיליון דולר לשנה.

"מאז שהודענו על סגירת החנויות, הן החלו לרשום תנועה ומכירות טובות מהצפוי. זו לא תגובה חריגה כשמודיעים על סגירת חנויות. הלקוחות באים לעשות שופינג - בין אם זה בשביל הנוסטלגיה ובין אם זה בחיפוש אחר מבצעים טובים", אמרה הדוברת. אולם, העלייה הבלתי צפויה במכירות אינה טובה דיה כדי לשנות לגמרי את תוכניותיה של הרשת. "זוהי בדרך כלל תופעה זמנית ולא משהו שיגרום לנו לשקול מחדש את סגירת החנויות".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות