אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
דווקא עכשיו: רכישת נכס נדל"ן להשקעה בארה"ב צילום: 2R

דווקא עכשיו: רכישת נכס נדל"ן להשקעה בארה"ב

ישראלים רבים מנצלים את העובדה ששוק הנדל"ן בארה"ב מתעורר לצורך רכישת נכס מניב. כיצד גם אתם תוכלו להצטרף למגמה? הכל בכתבה הבאה

18.04.2017, 14:54 | בחסות R2

אין וויכוח כי רכישת נכס נדל"ני הינה אחת מהשקעות החכמות והמשתלמות בחיים, אבל נשאלת השאלה היכן לרכוש את הנכס ואיך תוכלו להרוויח ממנו מבלי להיכנס לחובות. עד היום נהגנו לחשוב כי חייבים לקנות דירה בישראל ולקחת משכנתא שרובנו לא יכולים לעמוד בה. בזמן האחרון יותר ויותר ישראלים מגלים שישנם פתרונות יצירתיים שמאפשרים להם לרכוש נכס, מבלי להיכנס לחובות גבוהים. יתרה מכך, הם אפילו מצליחים להרוויח תשואה נאה על הנכס כבר מהשנה הראשונה להשקעה. נשמע לא הגיוני? בארה"ב זו המציאות!

רכישת נכס בארה"ב , למה דווקא עכשיו?

המשבר הכלכלי שפקד את ארה"ב בתחילת שנות ה-2000 היווה בשורה רעה מאוד לשוק הנדל"ן. בעלי נכסים רבים לא הצליחו לעמוד בתשלומי המשכנתה הגבוהים ונאלצו לוותר על הנכס שלהם לטובת הבנק. התוצאה - מחירי הנדל"ן בארה"ב ירדו בצורה משמעותית. כעת ניתן לומר באופן החלטי כי המשבר נמצא כבר מאחורינו. מחירי הנדל"ן בארה"ב אמנם בעלייה – אך אינם בשיאם עדיין. הוסיפו לזה את העובדה שהכסף בבנק לכל היותר שומר על ערכו, מחירי הנדל"ן בארץ בשמיים והתשואה מהם לא גבוהה והשקעות בבורסה נתפסות כמסוכנת.

מתחילים להרוויח מנכס

כאמור, בדיקה פשוטה של אלטרנטיבות ההשקעה לכספכם מגלה מציאות די עגומה. הבורסה מסוכנת ובלתי צפויה, התשואות בבנק נמוכות, מחירי הדירות כבר גבוהים באופן חריג ויוזמות חקיקה בתחום הנדל"ן בארץ, בעיקר בתחום המיסוי, הן סיבה רצינית לדאגה.

מצב זה מצריך חשיבה אחרת, רכישת נכס בארה"ב אשר הינו זול משמעותית מרכישת נכס בישראל, רכישה שאף מאפשרת לרבים להתחיל להרוויח מהנכס.

 

 , צילום: 2R צילום: 2R  , צילום: 2R

 

השקעה בנכס בארה"ב – מה צריך לבדוק?

השקעה בנכסים בארה"ב באמצעות חברת השקעות המתמחה בנדל"ן, הינה הבחירה הנוחה והאידיאלית ביותר. חברת ההשקעות ממפה עבורכם את אזורי ההשקעה ומספקת לכם נתונים עדכניים על המיקומים האטרקטיביים ביותר. לאחר מכן צדה חברת ההשקעות אחר הנכס האידיאלי בעל פוטנציאל השבחה גבוה ומעבירה לכם את כל הפרטים עליו, בשקיפות מלאה. שימו לב - חברות השקעה רציניות ישקיעו בנכס יחד אתכם, על מנת שתרוויחו תשואה אופטימלית במהירות לאחר הרכישה. יש לקחת בחשבון כי תשואה ממוצעת בישראל עומדת על 3%-5% בעוד שתשואה ממוצעת בארה"ב למשל עומדת על 8% עד 10%! בנוסף, החברה תלווה אתכם באופן צמוד ותבטיח לכם שקט נפשי לאורך כל התהליך.

מה חשוב לבדוק לפני שבוחרים בחברת השקעה?

לצערנו ישנן חברות שעוסקות בתחום ההשקעות בנדל"ן בארה"ב אשר עלו לכותרות בעקבות הונאה של משקיעים. אך בינהם ניתן למצוא גם חברות אמינות ומקצועיות. כבר בשיחה הראשונה, חשוב לבדוק את הניסיון של החברה, את האנשים שעומדים מאחורי החברה, את כמות העסקאות והסטאטוס שלהן. והכי חשוב - וודאו כי החברה משקיעה יחד איתכם בנכס! זה גם יותר משתלם כלכלית וגם בטוח יותר.

אר בריבוע הוא מיזם בוטיק להשקעות נדל"ן המתמחה באיתור והשבחת נכסים למכירה והשכרה במרכז פלורידה ובאוהיו.

המיזם הוקם על ידי מר רוברט רבין לאחר שצבר ניסיון של למעלה מ-16 שנים בתחום הנדל"ן וניהל תהליכי השבחה של עשרות נכסים בארה"ב, עם התמחות בפלורידה ואוהיו. לאור הביקוש הגובר, מצד משקיעים שחיפשו להשקיע בשוק הנדל”ן האמריקאי, הקים רבין את מיזם אר בריבוע, ביחד עם עוה"ד משה ורד ועזרא יהודה.

רבין, בעל ניסיון עשיר בבנקאות ובהשקעות בשווקים בינלאומיים, התמחה בתחום הפיננסי במסגרת חברה המייעצת למשקיעים פרטיים ומוסדיים. רוברט ואר בריבוע משקיעים גם הם בפרוייקטי הנדל"ן של כל קבוצה, כך שהרווח של המשקיע הוא הרווח של היזם.

פעילותה של החברה בארה"ב כבר הניבה פרויקטים במרכז פלורידה ובאזור קליבלנד, אוהיו, שמניבות תשואות אטרקטיביות מאוד.

רוצים לשמוע יותר על השקעה נדל"נית בארה"ב? לחצו כאן

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות