אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הארנק הדיגיטלי של גוגל יתחיל לתמוך בתשלום בפייפאל

הארנק הדיגיטלי של גוגל יתחיל לתמוך בתשלום בפייפאל

בשנה האחרונה עשתה חברת שירותי התשלום יותר מעשר עסקאות שמטרתן להגדיל את תפוצתה - ואנדרואיד Pay של גוגל יחבר אותה ל-700 אלף בתי עסק. זאת, בעוד תחום הארנקים הדיגיטליים צומח לאט מהמצופה

19.04.2017, 16:55 | ויקי אוסלנדר
גוגל ופייפאל מרחיבות את שיתוף הפעולה בניהן: אנדרואיד פיי (Android Pay), הארנק הדיגיטלי של גוגל, יתמוך כעת בתשלום באמצעות חשבונות פייפאל. שיתוף הפעולה בין השתיים החל לפני שלוש שנים, עת הפכה פייפאל לאמצעי תשלום בחנות האפליקציות של גוגל.

קראו עוד בכלכליסט

משתמשים בעלי חשבון פייפאל יוכל להתחבר איתו לארנק של גוגל ולהשתמש בו כמתווך לביצוע עסקאות, מה שיגדיל את החשיפה של החברה בקרב 700 אלף בתי העסק שתומכים באנדרואיד פיי, ביניהם חנויות מכולת, מסעדות מזון מהיר ורבים אחרים. בשלב זה, יהיה השירות נגיש רק למשתמשים בארצות הברית.

גדלה ומתפתחת. פייפאל גדלה ומתפתחת. פייפאל גדלה ומתפתחת. פייפאל

זהו מהלך נוסף בשרשרת של עסקאות שחתמה פייפאל במטרה להפוך אותה לאמצעי תשלום נפוץ ושמיש יותר גם מחוץ לרשת. בין היתר, חתמה החברה על עסקאות עם וודפון, וולס פארגו, פייסבוק, ויזה ומאסטרקארד - בסך הכל 11 שיתופי פעולה חדשים עם גופים פיננסיים בשנה האחרונה. במהלך 2016 בוצעו דרך פייפאל 2 מיליארד עסקאות, בסכום כולל של 102 מיליארד דולר.

שירות התשלומים של גוגל שהושק לפני שנתיים וחצי משרת כיום 26 מיליון משתמשים. החברה מתחרה בזירת תשלומי המובייל עם אפל, מובילת הקטגוריה שלה 86 מיליון משתמשים, עם סמסונג (36 מיליון משתמשים) וחברות טכנולוגיה נוספות. על אף הנוחות היחסית שבשירותי ארנק דיגיטלי, צמיחת תפוצתם איטית מהמצופה, ככל הנראה משום שצרכנים לא רואים את התשלום הסטנדרטי במזומן ובאשראי כמגביל או בעייתי - ולא מחפשים אלטרנטיבות מקוונות.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות