אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הגלקסי S8 של סמסונג נשרף, נשרט, נחתך - וממשיך לעבוד צילום: youtube

הגלקסי S8 של סמסונג נשרף, נשרט, נחתך - וממשיך לעבוד

סמארטפון הדגל החדש של הענקית הקוריאנית עובר התעללות ביוטיוב - מציג עמידות מרשימה. בין היתר, עמד במבחן כיפוף בו נכשלו בעבר מתחרים מבית אפל ואף שרד אש גלויה במשך חצי דקה

20.04.2017, 10:46 | רפאל קאהאן

אמינות ועמידות הפכו לדרישות סף בסמארטפונים מודרניים; אחרי הכל, הם מלווים אותנו במשך היום והלילה כשהם תחובים בכיסים, תיקים וארנקים ביחד עם מפתחות, מטבעות ושאר חפצים שיכולים לפגוע בגופם. אין זה פלא שהיצרנים מנסים לשפר את יכולת ההתמודדות שלהם עם הסכנות הללו.

קראו עוד בכלכליסט

מבחן עמידות שפורסם ביוטיוב מראה שורה של התעללויות במכשיר ה-S8 של סמסונג - אותן שרד בהצלחה רבה והמשיך לעבוד כאילו לא ארע דבר.

   

הגלקסי החדש זוכה בכל המבחנים בציון מצוין: הוא מצליח להתמודד עם אש גלויה של מצת על גבי המסך למשך 30 שניות, הוא מצליח לפעול בקלות גם לאחר סדרה של שריטות וחתכים מסכין יפנית תעשייתית וכמעט שלא ניתן לכופף אותו תחת לחץ. המבחן האחרון הוא בדיוק המקום בו נכשל האייפון 6 פלוס לפני שנתיים תוך שהוא מייצר משבר תדמיתי לאפל (מה שזכה לכינוי פרשת בנטגייט).

סכין? תביאו, לא מפריע לו. S8, צילום: youtube סכין? תביאו, לא מפריע לו. S8 | צילום: youtube סכין? תביאו, לא מפריע לו. S8, צילום: youtube

למרות שעדשת הגלקסי S8 בולטת מעט, סמסונג ציידו אותה בטבעת מגן היקפית ממתכת שמצליחה לחסוך ממנה את אימי הסכין. גם חיתוך מסיבי של חיישן טביעות האצבע לא מנע ממנו לפעול. עם זאת, מדובר עדיין במכשיר מזכוכית, ולמרות שהיא קשה מאוד לניפוץ, אם תפילו אותו מספיק פעמים כנראה שתצליחו לפצח אותו.

בעבר השיקו יצרניות הסמארטפונים דגמים יעודיים שהם ממוגנים לנפילות, מים ואבק - מה שהפך היום לפיצ'ר בכמה וכמה מכשירי דגל. עמידות למים ואבק הפכה זה מכבר לסטנדרט במכשירי סמסונג ו-LG, במכשירי סוני (הראשונה לכלול את היכולות הללו במכשיר דגל), מוטורולה, באלה של HTC ובמידה מסוימת גם בפיקסל של גוגל.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

13 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

9.
s8, אי אפשר להחליף סוללה!! חיסרון גדול בעיני
הכתבה ניראית פרסומית. הטלפונים כיום נמצאים ברמה מאוד גבוהה, שהחלפת טלפון אינה הכרחית כמו פעם. בדומה לתהליך שעברו מחשבי ה PC. חיסרון גדול בעיני שלא ניתן להחליף סוללה, כשנעשה שימוש מסיבי דרושה האפשרות להחליף. במיוחד בטיולים. גם יצרנים אחרים לא מאפשרים החלפת סוללה ולכן אני אשאר עם LG V10. ואעבור למכשירים שיאפשרו לי החלפה.
משה  |  21.04.17
לכל התגובות