אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בעקבות ביטול מס הקנייה: חברות הסלולר הודיעו על הוזלת הסמארטפונים ב-15% צילום: דן פרידמן

בעקבות ביטול מס הקנייה: חברות הסלולר הודיעו על הוזלת הסמארטפונים ב-15%

סלקום, פרטנר ופלאפון הודיעו כי הפחתת המחירים תיכנס מחר לתוקפה

20.04.2017, 18:59 | אביב גוטר

בעקבות ביטול מס הקניה על טלפונים סלולריים, פרטנר, פלאפון וסלקום הודיעו על הוזלה של כ-15% לפחות על כלל המכשירים, החל ממחר.

יוני סבג, סמנכ"ל השיווק של קבוצת סלקום: "כשחקן מוביל בשוק הסלולר הישראלי הרואה את טובת הצרכן לנגד עיניו, החלטנו להוריד את מחירי המכשירים הסלולריים כבר ממחר בגובה מס הקניה ואף מעבר לכך. הצרכן הישראלי הוא זה שצריך ליהנות מביטול מס הקנייה. זו בשורה לצרכנים, ובדומה למהפכות שעשינו בתחומים אחרים שהובילו להוזלות משמעותיות, גם כאן אנו הראשונים להביא את השינוי".

 

הוט מובייל פרסמה אף היא הודעה שגם היא תפחית בימים הקרובים את מחירי הסמארטפונים במאות שקלים, בכל ערוצי המכירה.

   

ההודעה על הפחתת שיעור מס הקנייה תפסה את כל ענף הסלולר לא מוכן, שכן כל אחת מחברות הסלולר מחזיקה מלאים אותם שחררה טרם מסיבת העיתונאים של שר האוצר משה כחלון לפני יומיים. עתה, לא ברור על מי יגולגלו הורדות המחירים, האם על חברות הסלולר והמשווקים, על היבואנים עצמם או שילוב של שניהם כך שכל צד יספוג חלק מההוזלות.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות17 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

16.
כחלון המערבב
כחלון מספיק עם העירבובים קיבלת את כל המשרדים הרלוונטיים לעשות שינוי ומה עשית הורדת את מחירי הפלאפונים פשוט לבכות .אז ככה ראית בסקרים שאתה צונח עד הקרקעית ומה החלטת לעשות ברוגז מול ביבי כל המשרדים הרלוונטיים אצלך נכון ,נכון .אז מה עם מה שהבטחת ובזכות ההבטחות קיבלת עשרה מנדטים מה עם הזוגות הצעירים ובכלל אנשים שרוצים לקנות מה עם יוקר המחיה הרגת את כולם לא ביבי אתה לך לדוד לוי שר הבינוי והשיכון הוא ילמד אותך איך עושים ואיך מתנהלים הכוח ביד שלך תחליט שאתה בונה בצורה ישירה מייבא חברות בניה חיצוניות אתה מפקח אתה המעסיק אתה משלם השטחים והקרקעות בידים שלך ותחליט שדירות ארבעה חדרים עלותם 500000₪ וזה אפשרי ומשכנתאות בריבית 0 ולא מחירי עתק וריביות שוק אפור .לסיום על תחשוב שאנחנו מטומטמים נבוא ילך חשבון מבחירות וכמה שתתעסק בביבי לא יעזור לך אני במקומך מתפטר מזמן עוד פוליטקאי שהבטיח ולא קיים אני שבא מענף הבניה עושה והיית עושה מה שאתה היית צריך לעשות כבר מזמן
נודל  |  29.04.17
לכל התגובות