אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ועידת ניו יורק: הטובים ביותר שואפים להפוך את התפוח הגדול לבית

ועידת ניו יורק: הטובים ביותר שואפים להפוך את התפוח הגדול לבית

זאב קליין, מייסד שותף ומנכ"ל של לנדמרק ונצ'רס, כותב לקראת ועידת ניו יורק של כלכליסט Mind The Tech NY2017: את המהות של החלום האמריקאי הבנתי בארוחת ערב עם 25 מנהלים בכירים שחיים בניו יורק ושלא הכרתי קודם לכן

22.04.2017, 07:54 | זאב קליין

הפירמה שלי, לנדמרק ונצ'רס, אירחה לאחרונה ארוחת ערב שבה השתתפו כמה מהמנהלים הבכירים ביותר בעולם השיווק והמדיה שחיים ופועלים בניו יורק. המטרה היתה פשוטה – לדבר על הטרנדים בעולם התעבורה הדיגיטלית וליצור סביבה שתעודד את בנייתן של מערכות יחסים בין המנהלים האלו.

ועידת ניו יורק של כלכליסט תתקיים ב-16-18 במאי. לפרטים והרשמה לחצו כאן

 

כדי לשבור את הקרח, ביקשתי מכולם להציג את עצמם וביקשתי מכל אחד שמדבר לספר לקבוצה על העבודה הראשונה בחייו. הראשונה שדיברה, סמנכ"לית השיווק של אחת מחברות פורצ'ן 50, סיפרה שהעבודה הראשונה שלה היתה "נסיכה של דיסני בדיסני וורלד". הבאה בתור סיפרה בגאווה שהיא "מובילה תוכנית דיגיטלית גלובלית לבית אופנה גדול, אבל חלק מהזיכרונות השמחים ביותר שלי הם מהעבודה הראשונה שלי – עוזרת לדייג בבוסטון".  

קראו עוד בכלכליסט

וכך קמו כל אחד מ-25 הבכירים שבחדר וסיפרו לקבוצה על פועלם כיום, אבל גם כיצד הם קיבלו את המשכורת הראשונה שלהם. היו שם מנהלים שבמקור הם מצרפת, סין, קנדה, בריטניה, ישראל ומערים שונות ברחבי ארה"ב. כולם חייכו חיוך נוסטלגי בטרם החלו לספר לחבריהם החדשים על תחילת הדרך שלהם.

לאחר מכן, כשהתיישבנו לאכול, היה לנו רגע כדי לשוחח ולהרהר על הטקסיות של ההצגה האישית של כל אחד בפני הקבוצה. השיחה הקבוצתית עסקה במוצא הצנוע של כל אחד מהמנהלים הבכירים האלו וכיצד הבוס הראשון של כל אחד מאיתנו – בעל הגלידרייה הנדיב, המנהל המרושע בחנות או המציל האכפתי בבריכה – עיצב את ההשקפה האישית והמקצועית שלנו על הצלחה.

זאב קליין זאב קליין זאב קליין

מה שלא דובר היה הכוח וההשפעה שמצויים בידי הקבוצה שנוכחת בחדר, וכן מי מהנוכחים יכול, רוצה או צריך לעשות עסקים עם מי מהנוכחים האחרים בחדר בעתיד.

ברגע של שתיקה הכתה בי ההבנה שדרכיהם של כל הנוכחים בחדר הצטלבו כאן, למרות הרקע השונה ומסלולי הקריירה השונים. עבורי זה הדגים את הפוטנציאל והמהות של החלום האמריקאי – שלא משנה מה המוצא שלך ולא משנה איך התחלת, לכולם יש את ההזדמנות להפוך למנהיגים. הטובים ביותר, כולל כאלו שהיגרו ממדינות אחרות, שואפים לחיות בכור ההיתוך הגדול שהוא ניו יורק ולקרוא לעיר הזו בית.

ולמקרה שתהיתם, אז כן, גם אני למדתי מספר שיעורים חשובים לחיים מהעבודה הראשונה שלי – שליח במסעדת סושי.

הכותב הוא מייסד שותף ומנכ"ל של לנדמרק ונצ'רס

לכל כתבות "ניו יורק שלי" לחצו כאן

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות