אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
כמו טייס אפאצ'י: DJI חשפה משקפי AR לשליטה ברחפנים צילום: engadget.com

כמו טייס אפאצ'י: DJI חשפה משקפי AR לשליטה ברחפנים

המערכת החדשה תאפשר למשתמשים להטיס את הרחפן ולשלוט בתנועת המצלמה שלו רק בהזזת ראשם. המערכת מציגה תמונת FHD ומדמה מסך קולנוע - וניתן לחבר מספר משקפיים לאותו רחפן, לשיתוף חוויית ההטסה

27.04.2017, 08:50 | רפאל קאהאן

DJI, אחת מיצרניות הרחפנים הגדולות בעולם, הודיעה על השקת משקפי מציאות מוגברת שישלטו במזל"טים שלה. המערכת מאפשרת לשלוט במצלמה ובסיבוב הרחפן על צירו רק על ידי הזזת ראשו של המפעיל, שיטת ממשק שקיימת גם במסוקי קרב כדוגמת האפאצ'י.

קראו עוד בכלכליסט

המשקפיים של DJI ייתמכו בשלב זה בידי רחפני Phantom 4 ו-Mavic Pro. באחרון ניתן יהיה לחבר שני זוגות משקפיים, כדי לחלוק את חוויית הטיסה עם משתמש נוסף. הרעיון הוא לייצר יותר מחוויית הטסה שואבת ועשירה - אלא גם להקל על הניווט והשליטה בכלי.

משקפי DJI, צילום: engadget.com משקפי DJI | צילום: engadget.com משקפי DJI, צילום: engadget.com

לדברי DJI, המשקפיים מציגים תמונה באיכות Full HD ומדמים תצוגה של מסך 216 אינץ', בדומה לקולנוע.

עוד שימוש למוצר החדש הוא צילום מקצועי: הרחפנים הפכו זה מכבר לציוד הכרחי עבור צילומי חוץ ו-DJI גם מתחזקת חטיבה שמתמקדת בנושא. המוצר העיקרי שלה בתחום הוא הרונין - מייצב למצלמות מקצועיות שניתן להרכיב על כלי רכב, לשאת ביד או להרכיב על רחפן.

ביחד עם המשקפיים, חשפה DJI את הרונין 2, מייצב מצלמה שמסוגל לשאת מצלמות כבדות ולהציג צילום יציב גם בנסיעה מדברית על באגי ובתנאי שטח קשים אחרים.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות