אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ללא שלב מוסדי: ריט 1 גייסה כ-113 מיליון שקל בהנפקת אג"ח צילום: נמרוד גליקמן

ללא שלב מוסדי: ריט 1 גייסה כ-113 מיליון שקל בהנפקת אג"ח

קרן הריט זכתה לביקושים גבוהים של כ-499 מיליון שקל מהציבור ומגופים מוסדיים יחדיו - כמעט פי 5 מהסכום המקסימלי שביקשה החברה לגייס; הריבית הצמודה למדד במכרז נסגרה על 1.27%

25.04.2017, 14:08 | אמיר רוזנבאום

ריט 1, קרן ההשקעות בנדל"ן מניב, הודיעה היום (ג') כי השלימה גיוס של כ-113 מיליון שקל בהנפקת אגרות חוב צמודות למדד ל-5.1 שנים. בהנפקת האג"ח, שבוצעה בשלב אחד (שלב ציבורי), התקבלו ביקושים של כ-499 מיליון שקל מהציבור ומגופים מוסדיים יחדיו – כמעט פי 5 מהסכום המקסימלי שביקשה החברה לגייס.

קראו עוד בכלכליסט

ההנפקה התבצעה במסגרת הרחבת סדרת אג"ח ד' של ריט 1, העשויות להיכנס למדד תל בונד 40 בעדכון המדדים הקרוב, בחודש מאי. הריבית הצמודה למדד במכרז נסגרה על 1.27% והיא משקפת מרווח של כ-127 נקודות בסיס מעל הריבית המשולמת על אג"ח ממשלתי דומה. ווליו בייס הובילה את הגיוס ביחד עם אקסלנס חיתום, לידר, ברק קפיטל ורוסאריו קפיטל.

דרור גד, יו"ר ריט 1, אמר: "אנו רואים בהיענות של המשקיעים, שהזרימו ביקושים של כחצי מיליארד שקל בהתרעה של פחות מ-24 שעות – הבעת אמון משמעותית בריט 1. הגיוס יאפשר לנו להחליף חוב יקר יותר, ישמש לתשלום על רכישת בית פישמן רשתות וצפוי לתמוך בתוצאות הכספיות של ריט 1".

דרור גד יו"ר ריט 1, צילום: נמרוד גליקמן דרור גד יו"ר ריט 1 | צילום: נמרוד גליקמן דרור גד יו"ר ריט 1, צילום: נמרוד גליקמן

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות