אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בלוטרייך מהמר על עפולה: מישורים רכשה בניין משרדים ב-30 מיליון שקל

בלוטרייך מהמר על עפולה: מישורים רכשה בניין משרדים ב-30 מיליון שקל

שיעור התפוסה בבניין עומד על כ- 70% והוא מייצר NOI שנתי של כ-2.1 מיליון שקל. מישורים חתמה על הסכם מותנה להשכרת מרבית השטחים הפנויים בנכס

26.04.2017, 12:27 | אורן פרוינד

חברת מישורים שבשליטת גיל בלוטרייך ואלכס שניידר שפועלת בשוקי הנדל"ן של ארה"ב, קנדה וישראל חתמה היום (ד') על עסקה לרכישת בניין משרדים בעפולה תמורת 30 מיליון שקל. השלמת העיסקה צפויה בתוך 60 יום וכפופה לקיומם של תנאים מתלים.  

קראו עוד בכלכליסט

שיעור התפוסה בבניין עומד על כ- 70% והוא מייצר NOI שנתי של כ-2.1 מיליון שקל, המשקף תשואה של כ-7%. מישורים חתמה במקביל על הסכם מותנה להשכרת מרבית השטחים הריקים בנכס, כך שבהנחת תפוסה מלאה מעריכה החברה שהתשואה תעלה לכ-9.2%. בכוונת החברה לרכוש את הנכס ממקורותיה העצמיים ללא שימוש במימון חיצוני.

מדובר בבניין הממוקם בסמוך לתחנה המרכזית בעיר, עם שטח בנוי של כ-7,350 מ"ר. מישורים רוכשת בפועל כ-5,457 מ"ר במבנה המשמשים ברובם משרדים המושכרים למשרדי ממשלה שונים. השטח שאיננו בממכר הינו בבעלות בעלים שונים, בעיקר בבעלות מדינת ישראל ומשמש את משרדי רשות המיסים.

בחודש ינואר 2017, חתמה החברה על הסכם לרכישת בניין משרדים ומסחר באזור התעשייה של העיר רעננה בתמורה לכ-22.5 מיליון שקל. כיום הבניין מניב NOI שנתי של כ-1.1 מיליון שקל, כאשר להערכת החברה, בהינתן תפוסה מלאה, צפוי הבניין להניב NOI שנתי של כ-2.1 מיליון שקל (משקף תשואת NOI של כ-9%).

המבנה הנרכש בעפולה המבנה הנרכש בעפולה המבנה הנרכש בעפולה

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות