אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הצהרת ההון של עמיר פרץ: מינוס בבנק והלוואות ב-303 אלף שקל צילום: אוראל כהן

הצהרת ההון של עמיר פרץ: מינוס בבנק והלוואות ב-303 אלף שקל

המועמד לראשות העבודה מחזיק בית בשדרות ששוויו כ-1.3 מיליון שקל, וכן דירה בבית ים שירשה אשתו בשווי של כ-650 אלף שקל

26.04.2017, 18:36 | אדריאן פילוט

ח''כ עמיר פרץ, שהגיש אתמול את מועמדותו לראשות מפלגת העבודה, פרסם את הצהרת ההון שלו. פרץ, יחד עם אשתו אחלמה, מחזיקים בשלושה חשבונות בנק (דיסקונט, הפועלים ואוצר החייל) כאשר בשני האחרונים יש כ-22 אלף שקל, אך בחשבון בדיסקונט קיימת יתרת חובה של כ-37 אלף שקל. מהצהרת הון עולה גם כי לפרץ הלוואות של כ-303 אלף שקל.

כמו כן, מחזיק פרץ בית בשדרות ששוויו כ-1.3 מיליון שקל, וכן דירה בבית ים שירשה אשתו בשווי של כ-650 אלף שקל. עוד עולה כי אחלמה מחזיקה ברכב שברולט אימפלה שערכו נאמד ב-140 אלף שקל. 

עמיר פרץ, צילום: אוראל כהן עמיר פרץ | צילום: אוראל כהן עמיר פרץ, צילום: אוראל כהן

ההכנסות השנתיות של הזוג פרץ הסתכמו בשנה שחלפה בכ-768,517 שקל; המקורות הם שכרו של פרץ כח''כ (כ-486 אלף); כ-150 אלף שקל משכרה של אחלמה פרץ במכללת ספיר; והשאר - קצבאות (נכות וגמלה) של פרץ ממשרד הביטחון. עמיר פרץ גם מקבל גמלה ממשרד ראש הממשלה.

כמו כן, לזוג פרץ מוצרים פנסיוניים בסך 692 אלף שקל, מתוכם 527 אלף שקל מוצרים פנסיוניים של אחלמה פרץ והשאר של ח"כ פרץ. יצויין כי פרץ קיבל בכל הקריירה הפוליטית שלו פנסיה תקציבית שאינה נכללת בהצהרה.

יצוין כי פרץ, פוליטיקאי ותיק שהתתמודד כמה פעמים בפריימריז, השתמש בכסף פרטי למימון קמפיינים. כי זו ההתמודדות הרביעית של פרץ לראשות מפלגה כאשר עלות של כל התמודדות כזו נאמדת ב-300-400 אלף שקל. 

המועמדים האחרים לראשות העבודה נחשבים למיליונרים - אראל מרגלית הוא יזם הייטק וממיסדי קרן JVC והונו מוערך בכ-220 מיליון שקל לפי מגזין פורבס; אבי גבאי גרף עשרות מיליונים כמנכ''ל בזק; יצחק הרצוג, יו"ר העבודה כיום, פרסם הצהרת הון ב-2015 שלפיה הונו מסתכם ב-11 מיליון שקל.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

32 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

32.
לכל פועל עם משכורת ממוצעת בגילו יש יותר נכסים וכסף! סתם שקרן עם הכנסות עתק!
לא הגיוני בעליל. אני עם הכנסה שהיא חמישית ממנו עם ילדים בבית ואישה שמביאה חמשת אלפים שקלים. לא מציג כאלה חסכונות עלובים. סתם בולשיט. ירון מזוז מהליגוד עם מלא נכסים וחיים כץ עם המון דירות ונחמן שי ששדד את צה״ל בקומבינה!
רוני  |  10.07.17
28.
ראוי מתאים עממי אותונטי צנוע וישר דרך
למרות היותי איש ליכוד ומתנגד לדעותיו המדיניות נפשרניחת של אמיר פרץ , בעניין החברתי אני מסכים עם רוב עמדותיו. אני עוקב אחרי מנהיגותו של אמיר פרץ וההתנהלות שלו בתפקידים השונים משר הבטחון שהיה מהטובים ביותר למדינת ישראל ( כיפת ברזל , וחיסבאללה עד היום לא שוכח מי זה אמיר פרץ ) ובשלל תפקידים חברתיים כמזכ"ל ההסתדרות וכמוביל מאבקים חברתיים . אם הייתי חבר מפלגת העבודה - הייתי מצביע למועמד חברתי בעל ניסיון מוכח ועובדתי בכל התחומים ( בטחוני, סוציאלי , יו"ר מפלגת העבודה ) עזבו שלא פרגנו לו ולגלגו עליו .
אהרון ביתן  |  28.04.17
לכל התגובות