אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
החלו החיפושים: הוקמה ועדה לאיתור מנהל רשות החברות הממשלתיות במקום אורי יוגב צילום: אוראל כהן , אלכס קולומויסקי

החלו החיפושים: הוקמה ועדה לאיתור מנהל רשות החברות הממשלתיות במקום אורי יוגב

יוגב אמור לסיים את תפקידו בספטמבר, לאחר שנה של התכתשויות עם שר האוצר כחלון, שניסה לא פעם להעבירו מתפקידו בשל חילוקי דעות ביניהם

30.04.2017, 10:50 | ליאור גוטמן
משרד האוצר הודיע הבוקר (א') על הקמת ועדה לאיתור מנהל רשות החברות הבא, במקום אורי יוגב. יוגב אמור לסיים את תפקידו בספטמבר הקרוב לאחר כארבע שנות כהונה. לדברי האוצר, ההחלטה על הקמת ועדת האיתור נקבעה בפגישה שהתקיימה בין מנכ"ל משרד האוצר שי באב"ד, לנציב שירות המדינה משה דיין.

קראו עוד בכלכליסט

בראש הועדה לאיתור מנהל חדש יעמוד מנכ"ל משרד האוצר, שי באב"ד, ובין חבריה יהיו נציב שירות המדינה או מי מטעמו, עובד בדרג מנכ"ל בשירות המדינה, נציג אקדמיה ונציג ציבור. הוועדה תחל פעילותה בשבוע הבא, לאחר שהאוצר יפרסם הודעה להגשת מועמדות יפורסם בימים הקרובים, וזאת לאחר שיגובשו תנאי סף, ותק וניסיון ניהולי נדרש.

יוגב עוזב את רשות החברות לאחר שנה של התכתשויות עם שר האוצר משה כחלון, שניסה לא פעם להעבירו מתפקידו בשל חילוקי דעות. ההתכתשות האחרונה בין ראשי האוצר ליוגב נרשמה סביב נבחרת הדירקטורים שיוגב ניסה לקדמה, למרות שקיבל הוראה שלא לפרסמה בציבור. משרד האוצר אף ניסה להקשות על צעדי גיבוש הנבחרת כאשר ברקע עלה איום מצד באב"ד להשעות את יוגב. בתיווך היועמ"ש הצדדים הפסיקו לריב ושמרו על "הספקת אש מנומסת" כאשר היה ברור שיוגב מסיים בתקופת החגים הקרובה את תפקידו.

מימין: שי באב"ד ואורי יוגב, צילום: אוראל כהן מימין: שי באב"ד ואורי יוגב | צילום: אוראל כהן מימין: שי באב"ד ואורי יוגב, צילום: אוראל כהן

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות