אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מנכ"ל ISS חזי עובדיה ביטל שינוי ארגוני שעשה קודמו

מנכ"ל ISS חזי עובדיה ביטל שינוי ארגוני שעשה קודמו

לאחר שהמנכ"ל הקודם אבי הוכמן הוריד את מנכ"לי החברות בקבוצה לתפקיד "מנהלי חטיבות", מנסה עובדיה לשפר את תחושת בכירי החברה ומחזיר את הגדרת התפקיד שלהם ל"מנכ"ל חברה־בת"

03.05.2017, 08:48 | אורנה יפת

אחרי שורת בכירים שעזבה את הקבוצה, עוד שינויים בהנהלת ISS, המספקת שירותי הסעדה וניקיון למוסדות ומשרדים. חזי עובדיה, המנכ"ל הנכנס, מבטל מהלכים של קודמו בתפקיד, אבי הוכמן.

לאחר שהוכמן שינה את המבנה הארגוני ב־ISS ישראל והוריד את מנכ"לי החברות בקבוצה לתפקיד "מנהלי חטיבות", למורת רוחם של המנהלים שחלקם עזב מאז את הקבוצה, כעת מנסה עובדיה לשפר את תחושת בכירי החברה ומחזיר את הגדרת התפקיד שלהם ל"מנכ"ל חברה־בת".

אבי הוכמן, מנכ"ל ISS הקודם אבי הוכמן, מנכ"ל ISS הקודם אבי הוכמן, מנכ"ל ISS הקודם

כעת כל מנהלי חטיבות ההסעדה, הניקיון והאחזקה חוזרים להיות מנכ"לי חברות בנות. גם את הגדרת התפקיד של נחמי לביא, מנהלת רכש ולוגיסטיקה, שינה עובדיה לסמנכ"לית רכש ולוגיסטיקה. במקביל, הוא החזיר לחברה את גלית בר ששת, שעבדה בעבר במשך 18 שנה בקבוצה, בין היתר כסמנכ"לית שיווק. בר ששת שמשמשת כיום יועצת ללקוחות במכרזים מתחום הניקיון, תשמש ב־ISS כ"יועצת בתחום המכירות והשיווק". עובדיה, שנכנס לתפקידו בתחילת החודש, במקומו של אבי הוכמן שאף הוא סיים את תפקידו לאחר שנתיים בלבד, כבר הספיק לבצע לא מעט שינויים פרסונליים והחליף בעלי תפקידים שמינה הוכמן. כך לאחרונה סיימו את תפקידם מנהל חטיבת האחזקה דורון חביבי, סמנכ"לית השיווק איריס מזאל, וסמנכ"ל המכירות אלון אלפרוביץ. שלושתם שימשו בתפקידם בין שנה לשנתיים.

מ־ISS נמסר: "אין תגובה".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות