אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
לאחר חצי שנה בלבד: משה ריינס התפטר מתפקידו כיו"ר סאני תקשורת צילום: אוראל כהן

לאחר חצי שנה בלבד: משה ריינס התפטר מתפקידו כיו"ר סאני תקשורת

לפני חודשיים וחצי התפטרה מנכ"לית החברה ענת כהן שפכט על רקע סכסוך עם יו"ר הדירקטוריון המתפטר. בעל השליטה יעקב לוקסנבורג חזר לכהן כיו"ר החברה

03.05.2017, 09:11 | מיקי גרינפלד

משה ריינס התפטר מתפקידו כיו"ר סאני תקשורת, לאחר פחות משישה חודשים בתפקיד - הודעה על כך יצאה במהלך החופשה בדיווחה לבורסה. בעל השליטה יעקב לוקסנבורג חזר לתפקיד היו"ר, אותו מילא לפני מינויו של ריינס.  

קראו עוד בכלכליסט

התפטרותו של ריינס מגיעה חודשיים וחצי לאחר התפטרותה של מנכ"לית סאני תקשורת ענת כהן שפכט, בעקבות סכסוך עם ריינס. החברה דיווחה בשעתו כי ההתפטרות נבעה "ממחלוקות שאינן ניתנות לגישור עם יו"ר הדירקטוריון על דרך ההתנהלות".

כהן שפכט מונתה לתפקיד במאי 2015 - בשעתו תחת המותג סקיילקס, השם הקודם של החברה, ותחת הנהגתו של בעל השליטה החדש יעקב לוקסנבורג. היא החליפה את יצחק בנציוני, ממלא מקום המנכ"ל שנכנס לתפקיד זה ביוני 2014, לאחר התפטרותו של המנכ"ל יהל שחר (שהוביל את החברה בתקופת בעל השליטה הקודם אילן בן דב).

לאחר ההתייצבות הראשונית הצליחה כהן שפכט להריץ מחדש את החברה המייבאת את מכשירי הסלולר של סמסונג לישראל. בשנת 2016 זינקה מניית סאני תקשורת ב-217% - ולמעשה רשמה את הזינוק השלישי בגודלו בבורסה בשנה שעברה. מתחילת שנה זו זינקה המניה בכ-340%. את סאני תקשורת מוביל עתה כממלא מקום מנכ"ל משה פרי, סמנכ"ל מכירות שוק פתוח.

 

ריינס החליף בתפקיד את את לוקסנבורג, שהוביל בשנתיים שלפני המינוי ככיו"ר הדירקטוריון לצידה של כהן שפכט את תהליך ההבראה של החברה כאמור. לפני כניסתו לתפקיד כיהן ריינס בתפקידים בכירים בחברות פאוארמאט (Powermat) כמנהל פיתוח עסקי ובסאנדיסק (SanDisk) כסגן נשיא לפיתוח עסקי.

 

יעקב לוקסנבורג , צילום: אוראל כהן יעקב לוקסנבורג | צילום: אוראל כהן יעקב לוקסנבורג , צילום: אוראל כהן

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות