אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
לאחר הפסקה בת 9 שנים: אל על חוזרת לטוס למיאמי צילום: אל על

לאחר הפסקה בת 9 שנים: אל על חוזרת לטוס למיאמי

הטיסות יופעלו שלוש פעמים בשבוע במטוסי בואינג 777-200. מנכ"ל אל על, דוד מימון: "פתיחת קו הטיסות הישירות למיאמי מהווה צעד אסטרטגי חשוב להמשך הרחבת רשת הנתיבים של אל על בצפון אמריקה"

03.05.2017, 13:42 | תומר הדר

אל על תפתח בנובמבר השנה קו טיסות ישירות למיאמי, כך מודיעה החברה. בכך חוזרת החברה לטוס למיאמי לאחר הפסקה בת תשע שנים. הטיסות יופעלו שלוש פעמים בשבוע במטוסי בואינג 777-200.

לדברי דוד מימון, מנכ"ל אל על: "פתיחת קו הטיסות הישירות למיאמי מהווה צעד אסטרטגי חשוב להמשך הרחבת רשת הנתיבים של אל על בצפון אמריקה. כזכור, לפני שנתיים השקנו את הקו לבוסטון והצהרנו כי אנו ממשיכים לפעול בדרך ליעדים חדשים נוספים באזור". עוד ציין מימון: "מיאמי מהווה יעד חשוב בכמה מישורים - ראשית הקהילה היהודית הענפה המתגוררת בעיר, שנית מדובר ביעד פופולארי לתיירות נופש, שאנו מאמינים שיהפוך ליעד נופש אטרקטיבי גם למשפחות ישראליות".

לדברי אמיליו גונזלס, מנהל רשות התעופה של מיאמי דייד: "במאמצינו להפוך את נמל התעופה הבינלאומי של מיאמי לשער גלובאלי באמת, תל אביב היתה תמיד אחת המטרות האסטרטגיות המובילות שלנו בשל מיקומה היחודי וההיסטורי ובגלל קשריה התרבותיים העמוקים עם מיאמי".

מטוס אל על מטוס אל על מטוס אל על

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

9 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

8.
קו תעופה נוסף
זה לא משנה כמה קווים נוספים תפתחו .מה שחשוף שיהיה יותר מקום לרגליים לטיסות ארוכות של 12 שעות .שהנוסעים של אל על יכבדו את חוקי התעופה ויפסיקו להתרוצץ ולהפריע לאחרים ..והכי חשוב צי המטוסים כל כך זקן 25 שנה בממוצע גיל המטוסים.החברה צריכה דחוף לרען את המטוסים .
מאיר  |  16.05.17
לכל התגובות