אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
קובי פרץ לשופטים הדנים בערעורו: "אני מרוסק כלכלית" צילום: אביגיל עוזי

קובי פרץ לשופטים הדנים בערעורו: "אני מרוסק כלכלית"

הזמר שהורשע בהעלמת הכנסות בסך 5.8 מיליון שקל ונידון לשנתיים מאסר, מערער עכשיו רק על העונש. סניגוריו מסרו שכבר גייס 2.7 מיליון שקל להחזר לקופת רשות המסים

03.05.2017, 18:44 | נעמי צורף

הזמר קובי פרץ משך את ערעורו בנוגע להכרעת הדין בה הורשע בעבירות מס. הערעור על עונשו ימשיך להתנהל. כך הודיעו באי כוחו של פרץ בדיון שהתקיים היום בבית המשפט המחוזי בתל-אביב בפני השופטים דבורה ברלינר, גיליה רביד ושי יניב.

קראו עוד בכלכליסט

באי כוחו של פרץ, עוה"ד ד"ר יחיאל וינרוט, עמית חדד, חיים לוי אושר רובינגר וופיר לוי, הדגישו בפני בית המשפט כי פרץ עשה מאמצים רבים בחודשים האחרונים להפקיד כספים בקופת רשות המסים. לדבריהם, הסך הכולל שגויס על ידי פרץ מסתכם ב-2.7 מיליון שקל. "המאמץ להסרת המחדל לא הסתיים. בפרק הזמן שניתן לנו, זה הסכום שהמערער הצליח לגייס ממקורות חוץ בנקאיים בריבית קצוצה, בניגוד לדעתנו כסניגורים".

קובי פרץ ואשתו ענבל היום בביהמ"ש, צילום: אביגיל עוזי קובי פרץ ואשתו ענבל היום בביהמ"ש | צילום: אביגיל עוזי קובי פרץ ואשתו ענבל היום בביהמ"ש, צילום: אביגיל עוזי

"המערער עשה מאמצים אדירים לצורך זה ולקח סכומים מאנשים שלא הייתי מתקרב אליהם", אמר עו"ד עמית חדד.

פרץ פנה אל השופטים ואמר: "הטעות היחידה שלי בחיים זה שבחרתי את מי שבחרתי להיות איתו ואומרים תמיד שאשה יודעת אחרונה שבעלה בוגד בה". לדבריו, כדי לגייס כספים פנה לאחרונה לגורמים שונים ביניהם לגמ"חים ולשוק האפור. "חמי מכר בית כדי לשלם את שכר הטרחה של משרד עו"ד וינרוט", טען פרץ. "אני פשוט מרוסק כלכלית. אני לא רוצה שהמשפחה שלי תתפרק בגלל הפרשה הזאת שהיא באמת לא קשורה אלי. ואני עדיין משלם את מה שאין לי".

לפני כשנה, גזר בית משפט השלום בתל אביב על פרץ 24 חודשי מאסר בפועל ו-18 חודשי מאסר על תנאי ונקבע כי ישלם קנס של 175 אלף שקל לאחר שהעלים הכנסות בסך של 5.8 מיליון שקל בין השנים 2005-2009. 

ביולי האחרון, הגיש פרץ את ערעורו לבית המשפט המחוזי בתל אביב וטען כי מי שביצע את העבירות היה אמרגנו יוחאי יעיש, שהפך לעד מדינה נגדו שהעלים לדבריו גם ממנו את הכנסותיו שלו בזמן אמת.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות13 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

10.
בחיים צריך לדעת להיות חכם
אני מאמין שאם הוא מיוצג על ידי עורכי דין טובים, העצה הראשונה שהם נתנו לו זה לסגור עסקת טיעון ולצאת מהסיפור בזול ( אייל גולן, משה פרץ). אבל הוא עדיין לא הפנים שבבית משפט לא תמיד נעשה הצדק ( ברוב המקרים לא), כי מערכת המשפט בנויה בצורה לא מושלמת ( בלשון המעטה). הוא הלך שולל אחרי האגו הנפוח שלו . האגו שלנו לפעמים גורם לנו לרדת ביגון שאולה. אין לי כלום נגדו , ואין לי כלום בעדו. בסך הכל זמר נחמד שרצה להצליח כמו כולם. בדרך הוא היה מעט "חזיר" . סביר להניח שהוא לא ייצא מהסיפור ללא עונש מאסר. אני רק מקווה בשבילו שינצל את הזמן שם לחשבון נפש ומאחל לו שייצא לדרך חדשה. אולי זה התיקון שלו . חכמים ממני אמרו" שהטוב נקנה בייסורים".
דוד הכורדי  |  10.05.17
9.
קובי פרץ
לדעתי קובי היה תמים בכל הסיפור הזה, סמך בעיניים עצומות על האמרגן שלו, זה קורה בכל מיני סיטואציות בחיים שאנחנו נתקלים באנשים שעושים עלינו את הרושם החביב ביותר אבל מסתבר שהם נוכלים ביותר, יש להם אחד בפה, אחד בלב, מאנשים כאלה צריך הכי להיזהר, כמו בשיר של צנעני, שמור עלי מאוהבי ומשנאי אשמר בעצמי. כולי תקווה שקובי יחזור לשגרת חייו המבורכת הן בפן הרוחני והן בפן הגשמי. אנחנו מתגעגעים להופעות ולשירים שלו. תחזיק מעמד קובי-לה!
פאני  |  08.05.17
לכל התגובות