אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הקאמרי: מנכ"ל חדש, הצגה חדשה צילום: ערן לביא

הקאמרי: מנכ"ל חדש, הצגה חדשה

מחזמר עם עוז זהבי, קומדיה על אהבה וכדורגל ושני מחזות של חנוך לוין בעונה הקרובה של הקאמרי

04.05.2017, 09:27 | מאיה נחום שחל

בתיאטרון הקאמרי הציגו אתמול את הרפרטואר לעונת 2017־2018 במעמד המנכ”ל היוצא נעם סמל, המנכ”ל הנכנס שמוליק יפרח והמנהל האמנותי עמרי ניצן. “להיכנס לנעליים הגדולות של נעם זו משימה גדולה”, אמר יפרח.

את העונה יפתח המחזמר הישראלי “פשוט לאהוב אותך” עם עוז זהבי ואליאנה תדהר מאת שלמה מושקוביץ בבימוי דדי ברון. המחזה עוסק בתקופה שבין מלחמת ששת הימים למלחמת יום כיפור ומלווה בשירים של אריק איינשטיין, שלום חנוך, שמוליק קראוס וג’וזי כץ. מהספרות הישראלית יעובדו “סוס אחד נכנס לבר” מאת דויד גרוסמן שהתחיל לביים מיכה לבינסון ז”ל וימשיך את המלאכה דרור קרן שגם משחק את התפקיד הראשי. בהמשך יעלו “פתאם דפיקה בדלת” על פי סיפוריו של אתגר קרת בבימוי צבי סהר. 

עוז זהבי ואליאנה תדהר בהצגה "פשוט לאהוב אותך", צילום: ערן לביא עוז זהבי ואליאנה תדהר בהצגה "פשוט לאהוב אותך" | צילום: ערן לביא עוז זהבי ואליאנה תדהר בהצגה "פשוט לאהוב אותך", צילום: ערן לביא

בתחום המחזאות הישראלית יעלו “האחרים” ו"איסמעיליה” של הלל מיטלפונקט, “אגדת דשא” – מחזה רומנטי קומי על אהבה וכדורגל מאת שי להב; “המקרה האחרון של פרויד” מאת סביון ליברכט בבימוי עודד קוטלר ו”משפחה לדוגמה” מאת שי גולדן.

בימים אלה נערכות החזרות ל”קרום” מאת חנוך לוין שיביים אילן רונן. מחזה נוסף של לוין שיעלה בסוף השנה הוא “הילד חולם” שיביים עמרי ניצן בשיתוף תיאטרון הבימה. מיד אחריו יתקיים שיתוף פעולה נוסף עם הבימה יהיה עם “המורדים” מאת עדנה מזי”א שיביים משה קפטן.

באגף המחזאות המודרנית יעלו, בין השאר, “ציד המכשפות” מאת ארתור מילר ו“קרנפים” מאת אז’ן אונסקו.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות