אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אחרי תנובה: אופיר יעקוביאן מונה לסמנכ"ל הכספים של פריון צילום: עליזה ברנשטיין

אחרי תנובה: אופיר יעקוביאן מונה לסמנכ"ל הכספים של פריון

החברה דיווחה על המינוי במקביל לדוחות הכספיים, שחשפו ירידה של 18% בהכנסות הרבעון הראשון ל-62 מיליון דולר והפסד של 2.1 מיליון דולר בשורה התחתונה

04.05.2017, 18:06 | גולן חזני

אופיר יעקוביאן, סמנכ"ל הכספים של תנובה שעזב בשבוע שעבר, מונה לסמנכ"ל הכספים בחברת פריון נטוורקס הדואלית. החברה דיווחה על כך היום (ה') במסגרת הדו"חות לרבעון הראשון של 2017.

קראו עוד בכלכליסט

יעקוביאן עזב את תנובה לאחר שנה וחצי בלבד בתפקיד לאחר שלא ראה עין בעין עם המנכ"ל אייל מליס את קצב ההתייעלות של החברה וסבר כי יש להאיץ אותו.

פריון דיווחה על ירידה של 18% בהכנסות שהסתכמו הרבעון בכ-62 מיליון דולר. מנכ"ל פריון החדש, דורון גרסטל, אמר כי ״תחום הפרסום חווה השפעה מהותית הקשורה לאי הוודאות בארה״ב, לאחר הבחירות. זה השפיע בצורה ישירה על התוצאות. הוצאה נמוכה יותר על פרסום וההכנסות הקשורות, בעיקר בחודש ינואר. אני מעודד כי תחום הפרסום התאושש זמן קצר לאחר מכן, וההכנסות בחודש אפריל גבוהות ביותר מ-20% לעומת אפריל אשתקד".

הירידה בהכנסות הביאה להפסד נקי על בסיס GAAP, של 2.1 מיליון דולר ברבעון, לעומת הפסד נקי של 5.6 מיליון דולר ברבעון הראשון של 2016. ההפסד ברבעון הראשון של 2016 נבע בעיקר מהפסד של 3.6 מיליון דולר מפעולות שהופסקו במהלך 2016.

ירידה משמעותית נרשמה ב-EBITDA שהסתכם ב-3.5 מיליון דולר או 6% מההכנסות, לעומת 8.8 מיליון דולר, או 12% מההכנסות ברבעון הראשון של 2016.

אלן גלמן, יו״ר החברה, ציין: ״מועצת המנהלים מעודדת ממינויו של צוות ניהולי חדש, בעל הניסיון הדרוש על מנת להוביל את החברה בכיוון אסטרטגי חדש ולהביאה לשלב הבא של צמיחתה. דורון גרסטל, אשר החל לשמש כמנכ״ל החברה ב-2 באפריל, 2017, הינו בעל ניסיון נרחב בהובלת חברות ממוקדות טכנולוגיה להתרחבות בשווקים תחרותיים ובעל יכולת מוכחת ליצור ערך עבור בעלי המניות. אני בטוח ביכולותיו לשמש כמנהיג הנכון להובלת צמיחה ארוכת טווח בפריון".

גרסטל ציין: ״המשימה שלי ברורה: ליצור צמיחה אקספוננציאלית לטווח הארוך ולייצר ערך בר קיימא לבעלי המניות. המרכיב העיקרי באסטרטגיית הצמיחה שלנו יהיה מינוף נכסי הטכנולוגיה שלנו כפתרון אינטגרטיבי".

אופיר יעקוביאן , צילום: עליזה ברנשטיין אופיר יעקוביאן | צילום: עליזה ברנשטיין אופיר יעקוביאן , צילום: עליזה ברנשטיין

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות