אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
טיפ משריל סנדברג לרווקות: כך תזהו אם הדייט שלכן שווה חתונה צילום: בלומברג

טיפ משריל סנדברג לרווקות: כך תזהו אם הדייט שלכן שווה חתונה

סמנכ"לית התפעול של פייסבוק שפרסמה כבר שני ספרים בנושא קריירה ונשיות מסבירה מה כיצד מאתרים את ה"גברים הטובים" ומה כדאי לשאול אותם כבר בדייט הראשון

07.05.2017, 17:35 | שירות כלכליסט

שריל סנדברג, סמנכ"לית התפעול של פייסבוק, ממליצה לנשים להתחתן עם חנונים. "אתן יכולות לצאת עם מי שאתן רוצות, אבל כדאי לכן להתחתן עם החנונים והבחורים הטובים", המליצה בראיון שהעניקה לפייננשל טיימס.

קראו עוד בכלכליסט

עוד בנושאי דייטינג - סנדברג מציעה לנשים ליישם את העקרונות שהעלתה בספרה "לפרוץ קדימה", שפורסם לפני ארבע שנים ועודד נשים להתקדם בקריירה שלהן, גם במסגרת מערכות היחסים. כשסנדברג, שהתאלמנה לפני שנתיים, נשאלה בראיון מה היא מחפשת בזוגיות ענתה: "גבר שרוצה מערכת יחסים שוויונית. גבר שרוצה לתמוך בקריירה של האישה".

סנדברג המשיכה וציינה כי הדרך למצוא את ה"גברים הטובים", היא פשוט לשאול אותם. לדבריה, כשיוצאים לדייט צריך לברר עם הבחור אם הוא מעוניין במערכת יחסים שוויונית, והאם הוא יתמוך בקריירה של האישה.

סנדברג. קודם כל תבררי אם הוא מעוניין במערכת זוגית שיוויונית, צילום: בלומברג סנדברג. קודם כל תבררי אם הוא מעוניין במערכת זוגית שיוויונית | צילום: בלומברג סנדברג. קודם כל תבררי אם הוא מעוניין במערכת זוגית שיוויונית, צילום: בלומברג

זאת אולי נשמעת כמו שיחה כבדה למדי כבר בפגישה הראשונה, אך סנדברג ממליצה ללבן את הסוגייה כבר בשלבים המוקדמים, ו"לא לפחד להעליב".

"אם הבחור ייעלב מהשאלה, אז ממילא עדיף שלא תצאו איתו", הסבירה סנדברג, שהונה האישי נאמד על 1.6 מיליארד דולר.

סנדברג פרסמה לאחרונה ספר חדש בשם "אופציה ב': להתמודד עם מצוקות, לבנות עמידות ולמצוא אושר" ("Option B: Option B: Facing Adversity, Building Resilience, and Finding Joy.").

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות