אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
רגע אחרי האקזיט: אורמת טכנולוגיות מדווחת על עלייה בהכנסות וברווח הנקי

רגע אחרי האקזיט: אורמת טכנולוגיות מדווחת על עלייה בהכנסות וברווח הנקי

הרווח הנקי צמח ב-21% ברבעון הראשון של 2017 לעומת הרבעון המקביל אשתקד ועמד על 35.5 מיליון דולר. ההכנסות צמחו ב-25% והסתכמו ב-189.9 מיליון דולר

09.05.2017, 07:46 | גיל קליאן

רגע אחרי האקזיט של בעלי המניות הישראלים מחברת האנרגיה הגיאותרמית אורמת טכנולוגיות - החברה מדווחת היום (ג') על תוצאות הרבעון הראשון. אורמת טכנולוגיות המנוהלת על ידי יצחק אנג'ל מדווחת על צמיחה של 25% בהכנסות הרבעון הראשון של 2017, שעמדו על 189.9 מיליון דולר. הרווח הנקי צמח ב-21% לעומת הרבעון המקביל אשתקד ועמד על 35.5 מיליון דולר. בעקבות תוצאות הרבעון דיווחה החברה על דיבידנד של 8 סנט למניה.

קראו עוד בכלכליסט

לפני כשבוע הודיעה אוריקס היפנית כי היא קונה 22% ממניות אורמת - בעיקר את אחזקותיהם של קרן פימי בניהולו של ישי דוידי, ויהודה ויהודית ברוניצקי, מייסדי החברה. לאחר השלמת הרכישה תעבור החברה לשליטה יפנית. תמורת המניות תשלם אוריקס 627 מיליון דולר, המשקפים מחיר של 57 דולר למניה. המו"מ למכירת השליטה נחשף לראשונה על ידי "כלכליסט".

יצחק אנג'ל, מנכ"ל אורמת, ציין בהודעת החברה: "זה היה רבעון טוב נוסף בו נהננו מהתוצאות החזקות הן במגזר החשמל והן במגזר המוצרים. כפי שציינו, מטרתנו במגזר החשמל היה להתאים את הייצור על מנת למקסם את היעילות, וההתקדמות שאנו משיגים בתחום זה באה לידי ביטוי בשיפור במרווח הגולמי שגדל ל-43%. התוספת של תחנת Bouillante יחד עם תפוקה מלאה בתחנה בפונה סייעו לנו להגדיל את הכנסות המגזר בלמעלה מ-7%. אני שבע רצון מההתקדמות במגזר זה".

יצחק אנג יצחק אנג'ל מנכ"ל אורמת | צילום: יוסי מסה יצחק אנג

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות