אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
עדו הר-טוב מצטרף כשותף בקבוצת גיתם BBDO צילום: יוסי צבקר

עדו הר-טוב מצטרף כשותף בקבוצת גיתם BBDO

הר-טוב מכהן מראשית השנה כמנכ"ל יחיד של הקבוצה כולה ומצטרף כעת כשותף בעל מניות לצד הבעלים - משה תאומים, יעל אלמוג זכאי, מודי כידון , מרווין לנדר ו-BBDO

09.05.2017, 15:52 | אורנה יפת

עדו הר-טוב (41) מצטרף כשותף בקבוצת גיתם BBDO לצד בעלי החברה שמנו עד היום את משה תאומים כמייסד ואת יעל אלמוג זכאי, מודי כידון, מרווין לנדר ו-BBDO. למעשה, זוהי הפעם הראשונה שהמייסדים בחרו להפקיד את ניהול הקבוצה כולה, על כל חברות הבת שלה בידי עדו הר-טוב ולצרפו כשותף בעל מניות.

קראו עוד בכלכליסט

משה תאומים ברך את הר-טוב וציין כי "גיתם חוגגת השבוע 38 שנים להיווסדה. זוהי החברה הוותיקה ביותר בישראל אשר הצליחה לאורך השנים לשמר את מעמדה בצמרת ענף הפרסום, יחסי הציבור והתקשורת השיווקית.

"בחרנו בעדו כמי שיוביל את גיתם BBDO, על חברות הבת שלה ויוליך אותה לקראת האתגרים הבאים בתחומי הפרסום, ניהול הזירה הציבורית, יחסי הציבור והעולם הדיגיטלי. עדו נבחר לאור יכולותיו המקצועיות, מנהיגותו יוצאת הדופן והראייה המקצועית היצירתית שבה הוא ניחן".

עדו הר-טוב, צילום: יוסי צבקר עדו הר-טוב | צילום: יוסי צבקר עדו הר-טוב, צילום: יוסי צבקר

הר-טוב הגיע לגיתם BBDO בשנת 2007 וצבר ניסיון רב בתפקידי ניהול שונים, במסגרת הקבוצה ומחוצה לה. בין היתרנ יהל את חברת הבת BBDO IM המספקת ייעוץ אסטרטגי וניהול של הזירה הציבורית. בשלהי 2013 מונה הר-טוב למנכ"ל משותף של גיתם BBDO לצדו של עמית לבני. בראשית 2017 פרש לבני מהניהול המשותף והר-טוב מונה למנכ"ל יחיד של הקבוצה כולה.

בין החברות שכלולות בקבוצה - גיתם BBDO (פרסום, ייעוץ שיווקי ודיגיטל), גיתם פורטר-נובלי (ניהול יחסי ציבור ואסטרטגיה תקשורתית), BBDO Content, (יזום ופיתוח מהלכי תוכן שיווקי בשוק המקומי והגלובלי), BBDO IM (ייעוץ אסטרטגי, ניהול הזירה הציבורית וניהול מצבי משבר), WEB DONE (ניהול השיח הדיגיטלי ברשת), TMF (רכישה ותכנון מדיה).

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות