אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
WeWork התחרטה: תבטל השקעתה בנדל"ן של קושנר צילום: WeWork

WeWork התחרטה: תבטל השקעתה בנדל"ן של קושנר

החלטתה של WeWork, כמו גם אובדן הטבות מס בשווי מיליוני דולרים והסתבכות עם ראש העיר של ג'רזי סיטי, הושמטו מהסיקור החגיגי של הפרויקט שקיימה חברת קושנר בסוף השבוע עבור משקיעים פוטנציאליים בסין

09.05.2017, 21:57 | שירות כלכליסט

חברת חללי העבודה המשותפים WeWork תמכור את חלקה בפרויקט הנדל"ן של משפחת קושנר בג'רזי סיטי שם אמורה היתה לפעול, כך על פי דיווח ממקורות המקורבים לחברה לפי פרסום בבלומברג.

קראו עוד בכלכליסט

החלטתה של WeWork, כמו גם אובדן הטבות מס בשווי מיליוני דולרים והסתבכות עם ראש העיר של ג'רזי סיטי, הושמטו מהסיקור החגיגי של הפרויקט שקיימה חברת קושנר בסוף השבוע עבור משקיעים פוטנציאליים בסין. באירוע שנערך במלון ריץ קרלטון בבייג'ינג ביקשה חברת קושנר לפתות משקיעים מקומיים עם הצעה לגרין קארד, זאת בתמורה להשקעה בגובה 500 אלף דולר לפחות בארה"ב. את האירוע אירחה ניקול מייר, אחותו של ג'ארד קושנר, חתנו של נשיא ארה"ב דונלד טראמפ ויועצו הבכיר.

ג ג'ארד קושנר | צילום: בלומברג ג

על פי התוכנית המקורית שהוצגה לעיריית ג'רזי סיטי ב־2015, עתידים היו לקום שני מגדלים בהשקעה של 400 מיליון דולר ובהם חללי מגורים ועבודה. עם זאת, בגירסה שקידמה מייר בסין, הוצג פרויקט בשווי כמיליארד דולר ובו יותר מפי שניים 744 הדירות שהוצגו במקור.

על רקע הקידום הבעייתי, הודיע השבוע ראש עיריית ג'רזי סיטי סטיבן פולופ, כי למרות דיווחים קודמים על תמיכה של עירו, הוא מתנגד לבקשתה של חברת קושנר להנפיק אג"ח עירוניות ולקבל הטבות מס בשווי עשרות מיליוני דולרים, עבור הפרויקט.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות