אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

ועידת Fintech

מנכ"ל OurCrowd: "משהו באמת גדול קורה כאן בישראל"

ג'ון מדבד בכנס פינטק השנתי של KPMG: "יש היום 350 מרכזי פיתוח בישראל שהוקמו על ידי חברות בינלאומיות. כולכם כבנקים צריכים להיות כאן עכשיו, לחפש את הטכנולוגיה הגדולה הבאה"

10.05.2017, 10:54 | הגר רבט

"משהו באמת גדול קורה כאן בישראל, אני לא זוכר שבוע שבו היו כל כך הרבה אירועים. יש בערך 30 כנסים השבוע, אין חדרים בבתי מלון, המקום הזה לוהט ובמרכז נמצא הפינטק", כך אמר ג'ון מדבד, מנכ"ל OurCrowd בכנס פינטק השנתי של KPMG.

"הייתי לא מזמן בכנס פינטק באסיה ונשאלנו מי יהיו ארבעת הבנקים הגדולים בעולם עוד 10 שנים, אתם יודעים מה היתה התשובה? עליבאבא, טנסנט, פייסבוק וגוגל. זו רמת השיבוש שאנחנו יכולים לצפות לה. רוב גורמי התעשייה הפיננסית נמצאים היום במצוד אחר השיבוש הבא. וזה לא קל למצוא אותו. מי למשל חשב ש-OurCrowd תהפוך להיות הדבר הגדול שהיא היום.

 ג ג'ון מדבד | צילום: אוראל כהן  ג

"עד היום השקענו 400 מיליון דולר ב-120 סטארט-אפים, למעשה, אנחנו המשקיעים העסוקים והגדולים ביותר בארץ ואנחנו לא קרן הון. אנחנו עושים את זה ב-120 מדינות ועובדים עכשיו גם עם הבנקים המובילים באסיה. כדי למצוא את הדבר הגדול הבא צריך להגיע לארץ.

"יש היום 350 מרכזי פיתוח בישראל שהוקמו על ידי חברות בינלאומיות. כולכם כבנקים צריכים להיות כאן עכשיו, לחפש את הטכנולוגיה הישראלית הגדולה הבאה כי האנשים האלה יושבים לידכם. תחפשו את האש והתשוקה אצל היזמים וחגרו את חגורות הבטיחות, זאת תהיה נסיעה מהנה".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות