אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
יעל מבורך תשמש נציגת ישראל בדירקטוריון הבנק האירופי

יעל מבורך תשמש נציגת ישראל בדירקטוריון הבנק האירופי

מבורך שימשה בארבע השנים האחרונות כסגנית הממונה על התקציב לתחום המאקרו במסגרתו הייתה ציר מרכזי בהעברת התקציבים מ-2015 ל-2018 בממשלה ובכנסת והייתה אחראית על הכספים הקואליציוניים וחלוקת התקציב בין המשרדים השונים

10.05.2017, 16:01 | עמרי מילמן

סגנית הממונה על התקציבים, יעל מבורך, נבחרה לשמש נציגת ישראל בדירקטוריון הבנק האירופי ( ebrd). מבורך צפויה להכנס לתפקיד במהלך הקיץ הקרוב.

מבורך, שעובדת במשרד האוצר בעשור האחרון, שימשה בארבע השנים האחרונות כסגנית הממונה על התקציב לתחום המאקרו במסגרתו הייתה ציר מרכזי בהעברת התקציבים של 2016-2015 והתקצבי האחרון של 2018-2017 בממשלה ובכנסת והייתה אחראית על הכספים הקואליציוניים וחלוקת התקציב בין המשרדים השונים.

במקביל הייתה אחראית על התחום הפיננסי באגף תקציבים במסגרת אחריות זו קידמה מהלכים לעידוד התחרות במערכת הבנקאית והייתה חברה בוועדת שטרום שעסקה בהפרדת חברות כרטיסי האשראי מהבנקים, עמדה בראש הוועדה לבחינת העלאת גיל הפרישה לנשים, קידמה רגולציה על גופים חוץ בנקאים ועוד.

קודם לכן, כיהנה בשורה של תפקידים בתחומי התקשורת והנדל"ן באגף התקציבים במשרד האוצר. בנוסף, לקחה מבורך חלק בהובלת הרפורמה בנציבות שירות המדינה, וטיפלה בתחום התחרות ויוקר המחייה בוועדת טרכטנברג.

מנכ"ל משרד האוצר, שי באב"ד: "יעל מבורך עשתה את תפקידה במקצועיות רבה ואני סמוך ובטוח שגם את תפקידה החדש היא תבצע על הצד הטוב ביותר, ואני מאחל לה הצלחה".

יעל מבורך , צילום: עמית שעל יעל מבורך | צילום: עמית שעל יעל מבורך , צילום: עמית שעל

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות