אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
גלעד שני מצטרף כשותף לקרן מאגמה

גלעד שני מצטרף כשותף לקרן מאגמה

שני כיהן כסגן נשיא בקרן Baron Capital האמריקאית שמנהלת פורטפוליו של 22 מיליארד דולר והשקיע ביותר מ-40 חברות טכנולוגיה שונות, ביניהן מובילאיי וטסלה. מאגמה מנהלת כחצי מיליארד דולר ורשמה אקזיטים כווייז ואונאבו

10.05.2017, 16:50 | מאיר אורבך
קרן הון הסיכון הישראלית מאגמה ונצ'ר פרטנרס מצרפת השבוע על צירופו של גלעד שני כשותף לקרן. שני מצטרף למאגמה לאחר שהיה סגן נשיא בברון קפיטל (Baron Capital), קרן אמריקאית לניהול נכסים אשר מנהלת פורטפוליו נכסים בשווי כולל של 22 מליארד דולר.

קראו עוד בכלכליסט

שני מביא עימו לתפקיד עשור של ניסיון עשיר בהשקעות הון לטווח ארוך, ביותר מארבעים חברות טכנולוגיה מובילות, פרטיות וציבוריות, ביניהן Mobileye, Teslaואחרות. מאגמה ונצ'ר פרטנר מנהלת כחצי מיליארד דולר בארבע קרנות אותן גייסה החל מ-1999.

גלעד שני, שותף בקרן מאגמה גלעד שני, שותף בקרן מאגמה גלעד שני, שותף בקרן מאגמה

היא מתמקדת בהשקעות בחברות ישראליות בתחומי המידע, התקשורת והטכנולוגיה. מייסדי הקרן הם יהל זילכה ומודי רוזן ושותפים בה שחר צפריר, שרגא כץ, צבי לימון ועדי יראל. בין האקזיטים המשמעותיים של הקרן מכירת ווייז לגוגל, אונאבו לפייסבוק ודיזיין ארט לברודקום.

"אנו מאוד שמחים לקראת הצטרפותו של גלעד לקרן שלנו" אמר מודי רוזן. "השקעה בחברות חדשנות בשלבים ראשונים מצריכה כישרון וגלעד הוא משקיע מנוסה שמביא עימו כישורים והצלחה בהשקעות פרטיות וציבוריות במגוון רחב של טכנולוגיות בתחום תשתיות הענן, תעשיית הרכב והסייבר. גלעד הוא תוספת מבורכת לצוות שלנו".

 

"אני נרגש להצטרף למאגמה" אמר שני. "מאגמה הינה מובילה אמיתית בתחום ההון הסיכון בחברות בשלבים מוקדמים, שהשפיעה רבות על עיצוב נוף הטכנולוגיה הישראלי. אני שמח על ההזדמנות להיות חלק מההצלחה של מאגמה ולעזור ליזמים לבנות חברות מצליחות".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות