אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
פורטינט הכריזה על הרחבת האוטומציה, הנראות והבקרה של 'מארג האבטחה' לסביבות ענן

פורטינט הכריזה על הרחבת האוטומציה, הנראות והבקרה של 'מארג האבטחה' לסביבות ענן

פורטינט משיקה את שירות CASB המרחיב את פתרונות אבטחת הענן לפי-דרישה באמצעות ביצועים חסרי תקדים עבור ארגונים וספקי שירות

11.05.2017, 11:29 | בשיתוף פורטינט

פורטינט (נאסד"ק: FTNT), מובילה עולמית בפתרונות אבטחת סייבר בעלי ביצועים גבוהים, הכריזה על הרחבה ושיפור הביצועים, האוטומציה, הנראות והניהול של מארג האבטחה (Security Fabric) של החברה לכל סוגי סביבות הענן–עננים פרטיים וציבוריים עבור תשתית-כשירות (Infrastructure-as-a-Service) ועבור יישומי ה-SaaS (תוכנה-כשירות). 

לפי סקר של חברת ESG, 62% ממומחי אבטחת סייבר העידועל הקושי שבקבלת רמת נראות זהה אל עומסי עבודה מבוססי-ענן לעומת הנראות המתקבלת ברשתות הפיזיות שלהם. יתרה מכך, 56% אמרו כי פעולות אבטחת הרשת והתהליכים הארגוניים הנוכחיים שלהם חסרים את רמתהאוטומציה והתזמור המתאימים, הדרושים עבור הענן. על מנת להשיג את הגודל, הגמישות והיעילות של הענן, הנתונים והאבטחה על פני הסביבות השונות צריכים להיות משולבים, בעלי נראות ובעלי היכולת לחלוק מודיעין כדי להבטיח הגנה אוטומטית.

פורטינט הרחיבה את יכולות הליבה של ארכיטקטורת מארג האבטחה כדי לאפשר לעסקים לחוות בסביבות הענן רמות אבטחת סייבר ומודיעין איומים הזהות לאלו הקיימות ברשתות הפיזיות שלהם. העדכונים החדשים מספקים אבטחת ענן קצה-אל-קצה גמישהעבור ארגונים וספקי שירות והם חלק מתוכנת ה-FortiOS 5.6:

- ביצועי אבטחה חסרי תקדים לעננים פרטיים וציבוריים: פיירוול ה-FortiGate הווירטואלי המשופר של פורטינט מספק ביצועים גבוהים עבור עננים פרטיים וציבוריים. המכונות הווירטואליות (VM) מספקות כעת תפוקה משולשת לליבה, עם אפשרויות קיבולת מוגדלות של 16, 32 או יותר ליבות CPU ב-VM אחת. כמו כן, יישום ה-FortiGate הווירטואלי מספק את ביצועי ה-VM המהירים ביותר בעולם, עד ל-132 ג'יגה בייט לשנייה על שש ליבות. דבר זה מאפשר חיסכון של כ-20%-30%, תוך אספקה של ביצועי VM משופרים.

- אוטומציית אבטחה של ענן ציבורי: ככל שיותר עסקים מעבירים את תשתית ה-IT שלהם לענן, מודולים של צריכה לפי-דרישה מסייעים להחליף בין הוצאות הון (CapEx) להוצאות תפעוליות (OpEx) ועל ידי כך מאפשרים השקעות אסטרטגיות מחודשות בעסקים ושליטה טובה יותר בתשתית הענן.

- מכונה וירטואלית: לפי דרישה עםמדד Pay-as-you-Go עבור ספקי ענן: המכונה הווירטואלית החדשה לפי-דרישה של פורטינט מספקת רישוי מוכן לשימוש ופלטפורמת שירותי הקצאהעבור ספקי ענן וספקי שירותי אבטחה מנוהלים (MSSP) במטרה לספק תמחור ואוטומציה לפי-דרישה ללקוחות קצה, הדומה למודל התמחור של ספקי ענן ציבורי גדולים. הפלטפורמה תומכת ב-pay-as-you-go עם אפשרויות מדד שעתי או מבוסס-נפח.

- יישום אבטחת ענן חדש עם FortiCASB: שירות ה-FortiCASB החדש של פורטינטמבוסס ה-API (ממשק תכנות יישומים) מאפשר לצוותי IT לתחזק נראות אבטחה עבור גישת משתמש רשת פעילה וכבויה לחלק מיישומי ה-SaaS הנפוצים ביותר, כולל Office 365. FortiCASB מגן על הנתונים המאוחסנים ב-SaaS מפני איומי ענן ומספק כלי תאימות וביקורת המסייעים להשיג שליטה טובה יותר ביישומי SaaS.

ג'ון מדיסון, סגן נשיא בכיר מוצרים ופתרונות בפורטינט, אמר כי, "החברות כיום עסוקות בבניית תשתית גמישה וסקלבילית בעזרת השימוש בעננים פרטיים וציבוריים. בעשותן זאת, עליהן לזכור לנקוט בגישת אבטחה חזקה ועקבית. פורטינט משפרת את יכולות האבטחה שלה על פני עננים פרטיים, תשתית ויישומים בעזרת מארג האבטחה, כאשר העניין בא לידי ביטוי בסקלביליות מוגברת, מאפייני אבטחת ענן ציבורי חדשים ונראות SaaS באמצעות שירות ה-CASB החדש, המספק ביצועי אבטחה אופטימליים ברמת הענן".

ג ג'ון מדיסון, סגן נשיא בכיר מוצרים ופתרונות בפורטינט ג

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות