אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
Peanut: טינדר לאמהות בלבד

Peanut: טינדר לאמהות בלבד

אפליקציה חדשה מאפשרת לאמהות צעירות למצוא אחרות בקרבתן בעלות תחומי עניין דומים - כדי להפגיש בין ילדיהן וליהנות בעצמן מן הפגישה. את האפליקציה פיתחה אחת ממייסדות bumble, שהתקשתה למצוא חברות בעיר חדשה

12.05.2017, 19:47 | רפאל קאהאן
הורים טריים בזוגיות או כאלה שחשים בודדים יכולים לחשוב שיש סוג של אפליקציות שכנראה לא יזוהו עימו - יישומי היכרויות וסטוצים כגון טינדר. ואולם, אפליקציית Peanut הצליחה לתאם ממשק זהה לשל יישום המין המזדמן כדי לאפשר להורים להכיר לילדיהם חברים חדשים - ולמצוא חברים בעצמם.

קראו עוד בכלכליסט

פינאט פותרת בעיה שהורים רבים מכירים: הילדים מתחברים בקלות ביניהם, אבל ההורים שלהם - לא כל כך. מסיבה זו, מפגש משחקים בין הילדים הופך לטרחה מעיקה עבור ההורים. הממשק של פינאט מאפשר לאמהות (בשלב זה, האפליקציה מתמקדת בנשים) להעלות פרופיל עליו סטיקר עם תכונה המתארת אותן (למשל, "מוזיקה היא התרופה שלי") ולתאר את הילדים שלהן.

אפליקציית פינאט אפליקציית פינאט אפליקציית פינאט

בדומה לטינדר, גם פינאט מבוססת על מיקום, כך שהמשתמשות יוכלו למצוא אמהות באותו הראש וילדים באותו הראש בקרבת מגוריהן. את פינאט מובילה מישל קנדי, יזמית בריטית מצליחה שעומדת גם מאחורי אפליקציית ההיכרויות Bumble. היא הקימה את פינאט לאחר שעברה לגור בניו יורק והתקשתה ביצירת חברויות חדשות.

לדבריה, הרעיון הוא ליצור סביבה וירטואלית בה ייפגשו אמהות צעירות וימצאו תחומי עניין משותפים, כשעל הדרך גם הילדים ייהנו. היא הסבירה שבחיים המודרניים אנחנו לא תמיד חיים קרוב לחברים או למשפחה ושליצור קשרים והיכרויות במקום חדש זה תמיד לא קל - ואפילו קשה יותר כשיש ילדים צעירים שתלויים בך. פינאט זמינה להורדה רק לאייפון בשלב זה.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות