אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אורן חזן קיבל הנחות בעשרות אלפי שקלים מהספקים בחתונתו צילום: אלכס קולומויסקי

אורן חזן קיבל הנחות בעשרות אלפי שקלים מהספקים בחתונתו

הערב פורסם כי חבר הכנסת מהליכוד קיבל במהלך חתונתו הנחות בעייתיות בשווי של עשרות אלפי שקלים. בין היתר, זכה למחיר מיוחד על השמלה, המנות ושירותי הצילום

13.05.2017, 22:08 | שחר אילן

חבר הכנסת אורן חזן מהליכוד קיבל מהספקים של חתונתו הנחות בעייתיות בשווי של עשרות אלפי שקלים - כך עולה מתחקיר של דפנה ליאל בערוץ 2.

קראו עוד בכלכליסט

מדובר, בין היתר, בקבל שמלת הכלה ב-2,000 שקלים במקום יותר מעשרת אלפים, בהופעה של זמר בחינם במקום תשלום של יותר מ-5,000 שקל, בקבלת שירותי הצילום במחיר עלות ובהנחה של עשרות אלפי שקלים במחיר המנות מהאולם. בסלון הכלות הסבירה אחת העובדות כי חזן שילם מחיר סמלי עבור השמלה כדי שתהיה עלות "כי זה אסור כמו שראש הממשלה לוקח דברים אסורים".

חזן התחתן בפברואר השנה עם בת זוגו רינת קוטקובסקי באולמי דוריה בשדה יואב. חוק המתנות אוסר על עובדי ציבור לקבל מתנות שניתנו להם בשל היותם אנשי ציבור. תקנון הכנסת אוסר על חברי כנסת לקבל גם הנחות או שדרוגים שניתנו להם בתוקף מעמדם. 

אורן חזן בכנסת, צילום: אלכס קולומויסקי אורן חזן בכנסת | צילום: אלכס קולומויסקי אורן חזן בכנסת, צילום: אלכס קולומויסקי

בסלון הכלות ברטה אמרו לתחקירנית ערוץ 2 ששמלת הכלה של אשתו של חזן רינת קוטקובסקי עולה 13,500 שקלים. הם הסבירו: "זה לא היה צריך לעלות לרינת בכלל. זו מתנה שהיא קיבלה מברטה. בגלל שהיא התחתנה עם החבר כנסת ההוא כי היא יחצנה את המקום. יכול להיות שהיא שילמה אלפיים בשביל התחושה, בשביל להרגיש שהייתה עלות. כי זה הרי אסור. כמו שראש הממשלה לוקח דברים אסורים. כל הדוגמניות והסלבריטאים בעצם מיחצנים אותנו. זה אחד לטובת השני".

אימו של הזמר אבישי רוזן שהופיע בחתונה אמרה שהמחיר להופעה נע בין 5,000 ל-8,000 שקל. היא הודתה ש"לאורן חזן הוא נתן את זה בתור צ'ופר. אבישי נתן את זה. אבל לנגן חזן כן שילם כי לנגן אין פרסום מזה".

בצילום מומנטוס אמרו לתחקירני ערוץ 2 שהשירות שקיבל אורן חזן שווה ל-14 אלף שקלים. הסיבה לסירוב של חברת הצילום לתת לאנשי הערוץ מחיר עלות כמו לחזן הם הסבירו בכך ש"מאמי זה אורן חזן. הוא איש ציבור. זה שונה לגמרי. יש אנשים שהיו נותנים לו חינם".

באולמי דוריה בשדה יואב קיבלו חזן הנחה של עשרות שקלים למנה. כשמדובר ב-1,200 מוזמנים, הרי שכל עשרה שקלים שווים ל-12 אלף שקל. כלומר, מי שמקבל הנחה של 50 שקל למנה, מקבל בעצם הנחה של 60 אלף שקלים לחתונה. סוכן המכירות של האולם אמר לאנשי התוכנית ש"לתת לך את מה שאורן חזן קיבל אני לא אתן".

אורן חזן אמר בתגובה ש"השגנו מחיר סביר בגלל שירדנו דרומה, התנתקנו מהמרכז, פעלנו לטובת הפריפריה ומעל הכול עשינו חתונת בזק. גם יכולת המיקוח שלי עזרה. אומרים עלי הרבה דברים. בעלי אינטרסים באים לנגח אותי. אבל אני אמשיך לקדם את החוק שלי להוזלת החתונות".

מאולמי דוריה נמסר ש"כל זוג שיפנה אלינו בהתראה של פחות מחודש עם 1,200 מוזמנים יקבל את אותם המחירים והתנאים שקיבל חזן".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

43 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

43.
אובמה קיבל לילה באיטליה ב 15 אלף דולר בחינם מחבר. מה יש לכם מחזן?
למכור מוצר או שירות לסלב זה קידום מכירות. לפרסם על הטבות לאנשי ציבור זה גם קידום מכירות של העיתונות. כולם מתפרנסים כאן, רק קוראים נאיבים נכנסים ללחץ כאילו יש כאן שחיתות. אם יתברר שהזמר ששר בחינם קיבל טובות הנאה מחזן זה שוחד. עד אז, הוא בחזקת כשרות.
כלכלן  |  16.05.17
לכל התגובות