אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
גולן טלקום מנסה להילחם בנטישת המנויים: יוצאת במבצע ראשון מאז שנרכשה בידי אלקטרה צריכה צילום: אוראל כהן, אלכס קולומויסקי

גולן טלקום מנסה להילחם בנטישת המנויים: יוצאת במבצע ראשון מאז שנרכשה בידי אלקטרה צריכה

חודש לאחר השלמת העסקה, ומאחר שלחברה יש את מספר הנוטשים הגבוה ביותר מבין המתחרות מדי חודש, גולן משיקה קו סלולר וגלישה תמורת 28 שקל לחודש, ומרחיבה את נקודות המכירה שלה

14.05.2017, 13:00 | אביב גוטר
חודש לאחר השלמת עסקת המכירה לחברת אלקטרה צריכה, גולן טלקום יוצאת היום (א') עם מבצע חדש בקווי הסלולר.

גולן משיקה קו סלולר ראשון הכולל שיחות והודעות ללא הגבלה עם חבילת גלישה של 6GB ב-28 שקל לחודש. כל קו נוסף יעלה למנויים 21 שקל לחודש. מאז הודעתו של הבעלים הקודם מיכאל גולן על כך שהוא אינו מעוניין להחזיק בחברה, סובלת גולן מנטישת מנויים. היא מובילה את הנטישה מבין המתחרות מדי חודש. באפריל, למשל, עזבו את החברה 5,789 לקוחות לטובת החברות המתחרות. החברה ניידה לשורותיה 13,797 לקוחות, למול 19,586 לקוחות שנטשו אותה, זאת למרות מבצע אגרסיבי למצטרפים חדשים שיצאה איתו במהלך החודש.

בגולן מקווים כי המבצע החדש יצליח לשנות את מגמת הנטישה ולגייס מנויים נוספים. המבצע משווק כ"נטו למשפחה" במחירים אטרקטיביים, כאשר שלושה קווי סלולר יעלו 70 שקל לחודש למשפחה.

קראו עוד בכלכליסט

בנוסף, גולן מרחיבה את הפריסה הקמעונאית שלה עם כ-75 נקודות מכירה חדשות. לראשונה מאז הקמת החברה, היא תשיק רשת של 14 דוכנים עצמאיים בקניונים מרכזיים ברחבי הארץ. זאת בנוסף לשיתוף פעולה עם רשתות מחסני חשמל ושקם אלקטריק שבבעלות אלקטרה צריכה, בעשרות סניפים אשר יהוו נקודות מכירה והצטרפות לגולן.

מנכ"ל גולן טלקום גיל שרון, צילום: אוראל כהן מנכ"ל גולן טלקום גיל שרון | צילום: אוראל כהן מנכ"ל גולן טלקום גיל שרון, צילום: אוראל כהן

נקודות המכירה החדשות מצטרפות לעשרות נקודות מכירה קיימות של גולן טלקום, בין השאר ל-40 סניפי רשת בסט מובייל המשווקת את גולן טלקום מאז הקמת החברה ברחבי הארץ.

גולן טלקום נרכשה בידי אלקטרה מוצרי צריכה, והשליטה בה עברה לידי הבעלים החדשים בתחילת אפריל השנה. החברה חתמה על הסכם אסטרטגי ארוך טווח עם סלקום לשיתוף רשתות ובכך הפכה לשותפה של סלקום ברשות הרדיו בדור 3 ודור 4. משרד התקשורת אישר את הסכם השיתוף והעניק לגולן טלקום רישיון דור 4 ל-10 שנים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות