אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
תיקון מתקן ההתפלה של מקורות יצא לדרך? מנרב מדווחת על דרישה לחילוט של 20 מיליון שקל צילום: אלבטרוס צילומי אוויר

תיקון מתקן ההתפלה של מקורות יצא לדרך? מנרב מדווחת על דרישה לחילוט של 20 מיליון שקל

לטענת מנרב, "הדרישה לא נומקה, והחילוט בפועל של הסכום יכול להתבצע לא לפני חלוף 7 ימים מיום קבלת דרישת המזמינה". החברה סבורה שדרישת המזמינה אינה צודקת ובכוונתה לנקוט בהליכים משפטיים כנגד ניסיון חילוט הערבות

15.05.2017, 10:05 | ליאור גוטמן
חברת מנרב, ששימשה יחד עם שותפה ספרדית כקבלנית מתקן ההתפלה של מקורות ייזום, מדווחת הבוקר (ב) על דרישה לחילוט ערבות מצד מקורות כדי לתקן את המתקן. לפי הודעת מנרב "התקבלה אצל החברה הודעת אשדוד התפלה, חברה בת של מקורות, את ערבות הביצוע האוטונומית, אשר הועמדה במסגרת הפרויקט למזמינה, על דרישתה לחלט סכום של 20 מיליון שקל מתוך סכום הערבות הכולל אשר הועמד על ידי החברה בסך של כ- 60 מיליון שקל".

קראו עוד בכלכליסט

לטענת מנרב, "הדרישה לא נומקה, ולפי תנאי הערבות חילוט בפועל של הסכום שנדרש יכול להתבצע לא לפני חלוף 7 ימים מיום קבלת דרישת המזמינה. החברה סבורה שדרישת המזמינה אינה צודקת ובכוונתה לנקוט בהליכים משפטיים כנגד ניסיון חילוט הערבות".

מתקן התפלה של החברה , אתר החברה מתקן התפלה של החברה | אתר החברה מתקן התפלה של החברה , אתר החברה

כזכור מתקן המים של מקורות ייזום, שפועלת תחת מקורות, אינו פועל בתפוקה מלאה והחברה נאלצה לבצע מחיקה של ערך המתקן בספרים שלה בשיעור של כ-366 מיליון שקל רק בסוף 2016. כפי שנחשף בכלכליסט הצדדים למתקן - מממנים ובעלים - גיבשו תוכנית הבראה שכוללת חילוט ערבות ותיקון בסכום שנבחן בימים אלו.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות