אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אזורים במו"מ לרכישת השליטה בחברת ברוקלנד אפריל צילום: עמית שעל

אזורים במו"מ לרכישת השליטה בחברת ברוקלנד אפריל

ככל שהמגעים יבשילו לעסקה תהפוך אזורים לשותפה בחברת הנדל"ן, לצדו של בועז גלעד, בעל השליטה הנוכחי בברוקלנד אפריל

16.05.2017, 20:29 | אורן פרוינד

חברת הנדל"ן הבורסאית אזורים שבשליטת הרשי פרידמן מנהלת מו"מ להיכנס לגרעין שליטה משותף בחברת הנדל"ן ברוקלנד אפריל, שעוסקת בייזום נדל"ן בשכונת ברוקלין ניו יורק. כך דיווחה ברוקלנד אפריל למשקיעים בבורסה בתל אביב. ברוקלנד אפריל הינה חברה פרטית, אולם היא כפופה לכללי הדיווח של הרשות לני"ע לאחר שהנפיקה שתי סדרות אג"ח בהיקף של כ-190 מיליון שקל.  

קראו עוד בכלכליסט

בדיווח שהוציאה לבורסה בתל אביב נכתב כי תאגיד מקבוצת אזורים מנהל מו"מ שבמידה ויבשיל לעסקה אזורים תהפוך להיות בעלת השליטה בחברת ברוקלנד אפריל ביחד עם בעל השליטה הנוכחי בועז גלעד, באמצעות חברת האם הפרטית ברוקלנד קפיטל. סכום העסקה לא דווח.

ברוקלנד אפריל הוא מיזם משותף של חברת ברוקלנד שהייתה עד לפני שבועיים בשליטת בועז גלעד ואסף פיטוסי ואפריל של דדי גולדברגר ואייל יגב. בתחילת החודש החליט פיטוסי למכור את חלקו בחברה לידי השותף שלו בועז גלעד תמורת מילוני שקלים (לא דווח סכום מדוייק). כעת מנסה גלעד להכניס שותפים אחרים במקומו של פיטוסי.

פיטוסי, איש נדל"ן מרמלה שמתגורר בברוקלין ניו יורק בשנים האחרונות, יעזוב גם את תפקיד היו"ר וטרם מונה לו מחליף. גורמים מקורבים לחברה סיפרו כי פיטוסי מאס בבירוקרטיה של חברה ציבורית והחליט למכור את חלקו על מנת להמשיך לפעול באופן פרטי.

הרשי פרידמן, צילום: עמית שעל הרשי פרידמן | צילום: עמית שעל הרשי פרידמן, צילום: עמית שעל

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות