אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
טבע מתכננת לסגור או למכור מפעל בהונגריה תוך פיטורי 500 עובדים צילומים: עמית שעל, בלומברג

טבע מתכננת לסגור או למכור מפעל בהונגריה תוך פיטורי 500 עובדים

לטבע עוד 2 מפעלים בהונגריה, ולעת עתה נראה כי לא יושפעו מהמהלך. מנכ"ל החברה אמר לאחרונה כי "פיטרנו 5,000 עובדים מאז רכישת אקטביס ואנחנו מתכננים לפטר עוד בעתיד"

17.05.2017, 13:11 | גיל קליאן

טבע ממשיכה להצטמצם - החברה נערכת לסגירה או מכירה של אחד המפעלים שלה בהונגריה, תוך פיטורי 500 עובדים. הדיווח על המפעל נמסר על ידי סוכנות הידיעות ההונגרית MTI.

קראו עוד בכלכליסט

המפעל ממוקם סמוך לעיירה גודולו (Godollo), ולפי הדיווח בכוונת החברה לסגור או למכור את המפעל עד אמצע 2018. לטבע עוד 2 מפעלים בהונגריה, ולעת עתה נראה כי לא יושפעו מהמהלך.

טבע נמצאת כיום במהלך התייעלות נרחב במאמץ לקצץ הוצאות בהיקף של 1.5 מיליארד דולר בשנה. כך אמרה הנהלת החברה בשיחת האנליסטים לאחר הדוחות הכספיים.

באותה שיחה אמר מנכ"ל החברה, יצחק פטרבורג, כי "פיטרנו 5,000 עובדים מאז רכישת אקטביס ואנחנו מתכננים לפטר עוד בעתיד". פטרבורג אמר כי "החברה תתחיל בקרוב למכור נכסים, כולל נדל"ן".

טבע מנסה למכור את חטיבת בריאות האישה שלה, והיא מסתייעת לצורך המכירה בבנק ההשקעות מורגן סטנלי. החברה ציינה עוד בשיחת הוועידה כי היא התקשרה עם בנק אוף אמריקה על מנת לבחון מכירה של עסקי האונקולוגיה והכאב שלה באירופה.

יצחק פטרבורג, מנכ"ל טבע, צילום: יונתן בלום יצחק פטרבורג, מנכ"ל טבע | צילום: יונתן בלום יצחק פטרבורג, מנכ"ל טבע, צילום: יונתן בלום

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות