אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אסי מסינג מונה רשמית לתפקיד היועץ המשפטי של משרד האוצר

אסי מסינג מונה רשמית לתפקיד היועץ המשפטי של משרד האוצר

עו"ד מסינג קיבל את המינוי לאחר שכיהן בתפקיד בפועל במשך למעלה משנה. מנכ"ל האוצר באב"ד: "מדובר במינוי מקצועי וראוי"

17.05.2017, 15:23 | מיקי פלד

עו"ד אסי מסינג מונה רשמית לתפקיד היועץ המשפטי של משרד האוצר, לאחר שמאז מרץ בשנה שעברה כיהן בתפקיד היועץ המשפטי בפועל של המשרד לאחר פרישתו של עו"ד יואל בריס. מסינג עובד בלשכה המשפטית של המשרד מאז 2002, ועבר דרך תפקידים כמו אחראי על הליווי המשפטי בתחום החיסכון הפנסיוני ומשנה ליועמ"ש המשרד.

תפקיד היועץ המשפטי של משרד האוצר הוא אחד מהתפקידים החזקים, במשרד הכי חזק. זהו התפקיד של מי שלא רק אמור לתת ליווי משפטי, אלא גם לעמוד תחת לחצים כבדים של פוליטיקאים וראשי אגפים במשרד, במיוחד בזמן תקופת אישור תקציב המדינה.

זו הסיבה גם מדוע התקופה הארוכה בה לא היה מינוי בפועל לתפקיד גררה ביקורת בין השאר גם בתוך נציבות שירות המדינה. אולם מנכ"ל משרד האוצר שי באב"ד, מאוד רצה לראות את מסינג בתפקיד ופעל לשכנע אותו לקבל את התפקיד.

אסי מסינג, היועץ המשפטי של משרד האוצר , צילום: דוברות משרד האוצר אסי מסינג, היועץ המשפטי של משרד האוצר | צילום: דוברות משרד האוצר אסי מסינג, היועץ המשפטי של משרד האוצר , צילום: דוברות משרד האוצר

למסינג תואר ראשון בהצטיינות במשפטים מאוניברסיטת תל אביב ותואר שני במשפטים מהאוניברסיטה העברית בירושלים וכן תואר ראשון בהצטיינות במדעי המחשב וניהול-מערכות ויישומים באוניברסיטה הפתוחה. מסינג הוא בן 42, נשוי ואב לשניים.

באב"ד בירך על מינויו של מסינג: "אסי מסינג הוכיח בשנה האחרונה שהוא עושה את התפקיד על הצד הטוב ביותר ואין לי ספק שהוא האדם המתאים ביותר לתפקיד. מדובר במינוי מקצועי וראוי ואני מאחל לו הצלחה".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות